Açılış - Kapanış 7/24
Telefon +90543 866 66 81
e-mail: nobeltemizlikk@Gmail.Com

Alanya Temizlik Fiyatları

Alanya Temizlik Fiyatları

Alanya Temizlik Fiyatları

Alanya temizlik fiyatları genellikle temizlik yapılacak olan yerlerin büyüklüğüne ve işin çokluğuna göre değişir. Temizlik yapan firmalar genellikle ekip olarak çalışmaktadır. Ekibimizde bay bayan birçok eleman bulunmaktadır. Bu elemanlar profesyonel bir şekilde tüm temizlik hizmetlerinde insanlara yardımcı olmaktadır.

Ev temizliği ofis temizliği iş yeri temizliği ya da inşaat sonrası ev temizliklerinde çalışarak insanlara yardımcı olurlar. Ayrıca bu firmalar ile beraber çalışanların yanı sıra gündelik olarak ayrı bireysel olarak çalışan kişilerde bulunmaktadır. Yine onlar da günlük olarak ev veya iş yeri temizlikleri yapmaktadır. Her ikisinde de belirli bir ücret vardır.

Günlük olarak sabah sekizden akşam beşe kadar çalışan bir kişi hemen hemen aynı düzeyde ortalama bir ücret verilir. Fakat yapılan işlere göre ücretler de artış olabilir. Örneğin inşaat sonrası yapılan temizlik ile normal bir evde yapılan temizlik ücretleri bir olmamaktadır. Çünkü bu inşaat sonrası temizlik çok daha zor bir iştir. Burada inşaat kalıntıları boya kalıntılarını döküntüler vardır ve bunları temizlemek için oldukça emek harcamak gereklidir . Bu nedenle bu işlerde ücretlerde biraz daha farklı görünebilir.

Alanya Temizlik İşleri

Alanya temizlik fiyatları yapılacak işlere göre farklılık gösterir. Alanya’da genellikle turistik bir alan olduğu için evlerde birçok turist kalmaktadır. Bu turistler bu evleri günlük haftalık olarak kiralamaktadır. Bu nedenle bu evleri kiralayan emlakçılar bu kişiler evden çıkınca evleri temizle etmek istemektedirler ve bu nedenle çok sık olarak günlük temizlik işlerini yapan kişilere ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamız size bu anlamda destek sağlar.

Alanya Temizlik Fiyatları

Alanya temizlik fiyatları ise evin büyüklüğüne göre değişmektedir bazen bir ev bir gün de temizlenemezken bazen de küçük 1 + 1 evler yarım günde temizlenmektedir. Bu nedenle ücretler temizliği ve yapılacak işe göre belirlenmektedir. Alanya temizlik fiyatları günlük olarak ya da saatlik olarak bu işlerin yapımına göre  bir ücret belirlenmektedir. Bununla beraber iş yeri ve ofis temizliği içinde çalışan ve işveren arasında  belirli bir ücret belirlenir ve o şekilde temizlik işleri yapılır.

Call Now ButtonHemen Ara