Açılış - Kapanış 7/24
Telefon +90543 866 66 81
e-mail: nobeltemizlikk@Gmail.Com

Antalya Apartman & Merdiven Temizliği

Antalya Apartman Merdiven Temizliği

Antalya Apartman & Merdiven Temizliği

Antalya apartman merdiven temizliği hizmeti veren firmamız Liman Temizlik son teknoloji cihazlar ile sizlere kaliteli bir hizmet sunuyor. Temizlik hizmeti, tecrübeli çalışanlarımız tarafından sağlanır. Temizliğe, apartmanın en üst katından başlanır ve alta inilir. Kesintisiz bir şekilde tamamlanan hizmette merdivenler, özel temizlik malzemeleri ile parlatılır.

Liman Temizlik olarak temizliğe önem verdiğimiz kadar hijyene ve sağlığınıza da önem veriyoruz. Apartman duvarlarında ve merdivenlerinde bakteri riski oldukça yüksektir. Bu nedenle seçtiğimiz temizlik malzemeleri tamamen anti bakteriyel ürünlerden oluşuyor. Hijyen koşulları sağlandığı gibi merdiven parlatma hizmeti de sunuyoruz. Siz de firmamız iletişim kanallarını kullanarak kaliteli ve profesyonel bir temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Antalya Apartman Merdiven Temizliği Hizmeti

Apartman nüfusunun fazla olması, kısa sürede kirlenmesine neden olur. Temizliğine özen gösterilmeyen merdivenler, zamanla eski görünümü kaybeder. Sararma ve kararmalar meydana gelir, apartman olduğundan daha eski görünür. Bu durumda sağlanan hizmetin kalitesi son derece önemlidir.

Antalya merdiven temizliği hizmeti verilirken öncelikle temizlik yapılan alan görülmektedir. Eğer merdivenlerde kararmalar veya farklı lekeler mevcutsa, özel ürünler alınır. Temizlik malzemeleri temin edilir ve tecrübeli bir ekip temizlik için gönderilir. Öncelikle ekip arasında görev dağılımı yapılır ve kesintisiz bir şekilde tamamlanır.

Apartman merdivenlerinin temizliği, evlere yapılan temizliklerden farklıdır. Günlük hayatta sıklıkla temizlik yapılıyor olsa da merdivenler, tecrübeli personeller tarafından temizlenmelidir. Antalya merdiven temizliği hizmeti veren firmamız Liman Temizlik profesyonel ve güler yüzlü bir ekibe sahiptir. Temizlik hizmeti almak için firmamızı arayarak randevu tarihi belirleyebilirsiniz.

Apartman merdivenlerinde oldukça fazla toz birikintisi olur. Aynı zamanda çamur ve farklı kalıntılarla kirlenme ihtimali de yüksektir. Bu nedenle temizlik hizmeti, bir plan dâhilinde verilmelidir. Apartman merdiven temizliği şu şekilde yapılır:

 • Temizlik hizmeti almak istediğinizde öncelikle personellerimiz temizlik alanlarını inceler.
 • Temizlik için gerekli malzemelerin listesi çıkarılır ve personel ekibi belirlenir.
 • Malzemeler temin edildikten sonra ekip içerisinde görev dağılımı yapılır.
 • Temizliğin ilk aşamasında, merdivenlerde bulunan tozlar ve kalıntılar arındırılır.
 • Daha sonra kirlerin ve lekelerin çıkarılması için özel temizlik ürünleri ile silme işlemi uygulanır.
 • Katlar arasında kirlenme olmaması adına temizliğe en üst kattan başlanır.
 • Yukarıdan aşağıya tamamen toz alma ve leke çıkarma için silme yapılır.
 • Son olarak merdivenlerin parlaması adına cilalama işlemi yapılmalıdır.
 • Kullanmış olduğumuz özel ürünlerle cilalama işlemi yaparak temizlik hizmetimizi tamamlarız.

Antalya Liman merdiven Temizlik şirketi olarak müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet vermekteyiz. Temizlik hizmeti için seçmiş olduğumuz ürünlerle, apartmanlardaki hijyen koşullarını da sağlamaktayız. Kaliteli temizlik malzemeleri kullandığımız için lekeler ve sararmalar da ortadan kalkmaktadır.

Antalya apartman temizlik şirketleri hizmeti almadan önce, firmaların hizmetlerini incelemeyi talep edebilirsiniz. Firmamızla iletişime geçtiğinizde alacağınız hizmet hakkında bilgiler tarafınıza iletilir. Aynı zamanda kullandığımız temizlik malzemelerini de inceleyebilirsiniz. Malzeme kalitesinde ödün vermeden hizmet verdiğimiz için memnun kalmanızı garanti ediyoruz.

Merdiven temizliği ile birlikte apartman temizliği hizmeti de alabilirsiniz. Apartmanların duvarları, kapıları ve merdivenleri de temizlenir. Bu temizlikler, kapsamlı bir şekilde profesyonel ekiplerimiz tarafından sağlanır. Duvarlarda bakteri yaşama riski olduğu için özel temizlik malzemeleri seçmekteyiz. Duvarları ve zeminleri yıpratmayan, insan sağlığına faydalı ürünlerle temizlik yapılır.

Apartman Temizliği Nasıl Yapılır?

Antalya merdiven temizlik Liman Temizlik,bölge fark etmeden hizmet sağlamaktadır. Apartman temizliğine, merdiven ve duvarlar dâhildir. Dilerseniz sadece merdiven silme veya duvar silme hizmeti alabilirsiniz. Apartman temizliği almak için firmamızla istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Alacağınız hizmet için memnuniyet garantisi veriyoruz.

Apartman temizliği yapılmadan önce ilk olarak apartmanın incelenmesi gerekir. Duvarlar ve merdivenlerde leke varsa, lekeleri giderecek ürünler kullanılmalıdır. Ekiplerimiz, alan keşfi yaptıktan sonra temizlik malzemelerine karar vermektedir. Malzemeler temin edildiğinde personeller arasında görev dağılımı yapılır.

Antalya apartman merdiven temizliği hizmetinde apartman üst katlarından başlanır. Alt katlara temizlikler tamamen yapıldıktan sonra inilir. İlk aşamada merdivenlerin tozu alınır. Daha sonra lekeleri giderecek temizliğe geçilir. Son olarak merdiven cilası olarak adlandırılan temizlikle parlaklık kazandırılır.

Antalya apartman merdiven temizliği ile tüm apartman temizliği hizmeti de sağlanır. Apartmandaki duvarlar, kapılar, asansör detaylı olarak temizlenir. Bu sayede sağlığınızı riske atmayan bir ortamda yaşayabilirsiniz. Apartman temizliğinin her alanı için seçilen temizlik malzemeleri farklıdır.

Liman Temizlikolarak apartman duvarlarına ve merdivenlerine zarar vermeden detaylı bir temizlik hizmeti vermekteyiz. Duvarlarda kullanılan kalitesiz temizlik malzemeleri, yıpranmasına neden olur. Bu nedenle seçilen malzemelerin kalitesi son derece önemlidir. Bu bilinçle verdiğimiz hizmetten memnun kalacağınızın garantisini vermekteyiz. Antalya apartman temizlik alanında sizlere profesyonel hizmet vermeye devam ediyoruz.

Merdiven Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Apartman merdivenleri temizlenirken dikkat edilmesi gereken farklı etkenler vardır. Bu temizlikler üstünkörü yapıldığında, kısa süre içerisinde kirlenir. Aynı zamanda hijyen koşulları da sağlanmaz ve bakteriler yaşamaya devam eder. Firmamız, bu bilinçle hizmet vermekte ve müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

 • Merdiven temizliği yapılırken ilk olarak kullanmanız gereken tüm malzemeleri temin etmelisiniz.
 • Lekelerin ve sararmaların giderilmesi için kaliteli malzemeler tercih etmeniz gerekir.
 • Silgi bezleri ve kova gibi malzemeleri hazırladıktan sonra apartmanın en üst katından temizliğe başlayın.
 • Öncelikle fırça veya süpürge yardımıyla tozları süpürün.
 • Bir merdivenin tamamının tozunu aldıktan sonra yukarı çıkarak silme işlemine başlayın.
 • Silerken merdivenlerin köşelerine kadar detaylı bir temizlik yapmalısınız.
 • Son olarak parlatma işlemi yapın ve alt katın merdivenlerine geçin.

Antalya bina merdiven temizliği hizmeti almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız, alanda incelemeler yaptıktan sonra temizlik hizmeti için proje çizmektedir. Planlı bir şekilde yapıldığı için hiçbir detay atlanmaz. Temizlik esnasında apartmanın kirlenmemesi için sistemli bir şekilde temizlik yapılmaktadır.

Apartman Merdiven Silme Hizmeti

Antalya apartman merdiven temizliği hizmeti sunan firmamızdan, apartman temizliğini hizmeti alabilirsiniz. Apartman temizliğinde, duvarlar, toplantı salonları ve asansörler gibi her alan temizlenir. Hijyenik olması adına asansör düğmeleri, kapı kolları gibi her detaya dikkat edilmektedir.

Antalya apartman merdiven temizliği hizmetinde merdivenlerin ve duvarların parlaklık kazanmasını da sağlanmaktadır. Duvar silme işlemlerinde, duvar boyasını soldurmayacak malzemeler kullanılır. Duvarlara ve zeminlere zarar vermeyecek ürünlerle temizlik yapılmaktadır.

Antalya merdiven temizlik hizmeti almadan önce firmamızdan temizlik hizmeti hakkında bilgiler alabilirsiniz. Liman Temizlik olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve sağlığıdır. Sağlığa zararlı olmayan ve kaliteli temizlik malzemeleri kullanılır.

Call Now ButtonHemen Ara