Açılış - Kapanış 7/24
Telefon +90543 866 66 81
e-mail: nobeltemizlikk@Gmail.Com

Side Temizlik Şirketleri

Side Temizlik Şirketleri

Side Temizlik Şirketleri

Side temizlik şirketleri arasında bulunan Liman Temizlik  firmamız gerçekleştirdiği nitelikli hizmetler sektörde öncü firma konuma gelmiştir. Firmamızı sektördeki diğer temizlik şirketlerinden ayıran başlıca özellikler şu şekilde sıralanabilir:

  • Deneyimli ve güvenilir personel kadrosunu bünyemizde bulundururuz.
  • Çalışanlarımız çok genç ve dinamiktir.
  • Yapılacak temizlik çeşidine uygun teknolojik ekipmanları ve temizleyicileri personelimize sağlarız.
  • Çevre dostu, temizleyici kullanımına özen gösteririz.
  • Zaman yönetimini doğru biçimde yapar, temizlik aşamalarında aksaklıkların önüne geçeriz.
  • Müşteri memnuniyetini ve sağlığını ön planda tutarız.
  • Gerçekleştirdiğimiz tüm iletişim ve hizmet süreci, saygı çerçevesi içindedir.

Temizlik, tüm yapılara taşınması gereken insan sağlığı üzerinde önemli etkilere sahip bir faktördür. Firma olarak temizliğin önemini bilir ve bu bilinç ile müşterilerimize hizmet sunarız. Temizlik işlemlerinde firmamızı tercih eden müşterilerimiz öncelikle sağlıklarını güvence altına alırlar. Siz de hijyeni yapılarınızın her köşesine taşımak için Side temizlik firmaları arasından Liman Temizlik firmamızı tercih edebilirsiniz.

Side İnşaat Sonrası Temizlik

Side temizlik şirketleri arasında verdiği nitelikli hizmetler ile ön plana çıkan firmamız geniş hizmet kapasitesine sahiptir. Müşterilerimize sunduğumuz profesyonel hizmetler arasında inşaat sonrası temizlik işlemi de bulunmaktadır. Tüm temizlik hizmetlerimizde olduğu gibi inşaat sonrası temizlik işlemlerinde de profesyonel sonuç odaklı çalışırız. Kullandığımız özel ekipmanlar ve temizleyicilerde inşaatı tamamlanan yapılarınız kullanıma hazır hale gelir.

İnşaat sonrası temizliğe başlamadan önce temizliğe engel olabilecek herhangi bir kaba, kirliliğin bulunmadığından emin oluruz. Temizlik baştan aşağı, içten dışa gerçekleştiğinden öncelikle pencerelerinizden başlarız. İnşaat esnasında oluşmuş, boya ve harç kalıntılarını pencerelerinizden kazırız. Kazıma işleme esnasında kullandığımızda özel uçlu aparatlar cam ve mermer yüzeyde hasar oluşturmaz. Duvarlarınızı kaplayan toz tabakalarını özen ile temizleriz, bu aşamada özel temizleyicilerimiz sayesinde duvar boyanıza herhangi bir zarar gelmez.

Parke ve fayans zeminlerde bulunan tozları zeminlere zarar vermeden temizleriz. Banyoda bulunan fayans yüzeylerdeki kireç, derz kalıntılarını özel temizleyiciler ile gideririz. İşlemlerimiz sonucunda giderlerde de herhangi bir inşaat kalıntısı görülmez. Mutfak dolaplarının altına birikmiş olabilen toz tabakalarını detaylıca temizleriz. Verdiğimiz profesyonel inşaat Sonrası temizlik hizmeti firmamızı Side temizlik firmaları arasında ön plana çıkartır.

Geniş hizmet gücüne sahip temizlik şirketimiz çok daireli yapıların inşaat sonrası temizlik işlemlerini gerçekleştirebilecek kapasitededir. Siz de Side inşaat sonrası temizlik işlemleriniz için güvenle firmamızı tercih edebilirsiniz.

Side Ev Temizliği

Sizde ev temizliği arasından sahip olduğumuz deneyim ve birikimle ön plana çıkıyoruz. Ev temizliği hizmeti almada en çok zorlanılan faktör güvenilir bir firma bulmaktır. Tercih edilen firma bünyesinde çalışan personelin temizlik işlemlerini profesyonelce yerine getirirken, ev sahibinin mal ve can güvenliğini tehlikeye atmaması gerekir. Side ev temizlik şirketleri arasında bulunan firmamız memnuniyetinizi garantileyecek personel kadrosu sunmaktadır. Ortaya koyduğumuz profesyonel çalışmalar, elde ettiğimiz üst düzey müşteri memnuniyeti iddiamızı destekler niteliktedir.

Side ev temizlik şirketi olarak hizmet veren firmamız, bilinçli, temizlik anlayışına sahiptir. Bu anlayış doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz ev temizliklerinde çevre dostu temizleyiciler kullanır, yüzeylerin kimyasallardan mümkün mertebe arındırırız. Yaşam konforunuzu arttıracak düzeni ve hijyeni yapılarınıza taşırız. İşlemlerimiz sizin yönlendirmeleriniz doğrultusunda gerçekleşir.

Firma olarak; banyo, lavabo, tuvalet, dolap, mobilya gibi yerlerin temizliğini en ince detayına kadar yaparız. Firmamız sizlere güvenli bir temizlik hizmeti sunar. Evinizin duvarlarına gelebilecek her türlü zararın önüne geçeriz. Siz de side ev temizlik firmaları  iletişim kanallarını kullanarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Side Ofis Temizliği

Side ofis temizliği alanında sizlere güvenli ve profesyonel bir hizmet sunan firmamız Liman Temizlik olarak dış görünümün kaliteyi vaat ettiğini bilir, temizliği bu anlayışla gerçekleştiririz. Ofislerin iş hayatındaki önemini biliyoruz. Bu bilinçle ofis ve işyerlerinizin bakım ve temizliğini son teknoloji ekipmanlarla yapıyoruz.

Firmamız güvenli bir ekibe sahiptir. Bunun için de ofisinizde bulunan herhangi bir eşyaya zarar getirilmez. Sahip olduğumuz güven ve kalite sayesinde ofislerinize bambaşka bir hava katıyoruz. Ofislerinizde toz alma işlemi ile işe başlarız. Bu esnada mobilya, bilgisayar, cam, dolap gibi yerlerin silme işlemi yapılır. Bu esnada son derece dikkatli oluruz. Ürünlere gelebilecek her türlü zararın önüne geçeriz. Lavabo ve tuvaletler için kaliteli ürünler kullanırız. Siz de firmamız iletişim kanallarını kullanarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Side Dış Cephe Temizliği

Side dış cephe temizliği işlemlerinizin kısa süre içerisinde profesyonelce gerçekleştirilmesini istiyorsanız, firmamıza başvurabilirsiniz. Firmamız temizlik hizmetlerini, teknolojik ekipmanlarla destekler. Kullandığımız teknolojik ekipmanlar ve özel temizleyiciler ile dış cephelerinizde kir veya temizleyici izi bırakmayız.

Dış cepheler yapılarımızın giysisi gibidir. Bunun için gerekli özenin gösterilmesi gerekir. Side dış cephe cam  temizliği Sürekli bakım yapılması lazımdır. Firmamız bu alanda sizlere son derece güvenli bir hizmet sunar. Siz de iletişim kanallarımızı kullanarak ayrıntılı bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

Side Temizlik Şirketi Hizmetleri

Side Liman Temizlik şirketi olarak hizmet veren firmamız temizlikte kalitenin adresidir. Müşterilerimize ihtiyaç duydukları temizliği en hızlı şekilde sunarız. Firmamız bünyesinde yer alan personel kadromuz genç ve dinamiktir; temizlik işlemlerinin profesyonelce yapacak yeterli beden gücüne sahiptirler. Gerek hizmet kalitemiz gerekse kullandığımız çevre dostu temizleyiciler ile diğer temizlik şirketlerinin önlerine geçeriz.

Temizlik, toplum sağlığını etkileyen, yapılara kazandırılması gereken temel özelliklerden bir tanesidir. Bir kurumun temiz olması verilen hizmet kalitesinin artmasına, bir evin temiz olması konforun üst düzeye çıkmasına öncü olur. Temizlik yaşam standartlarını yükselten bir faktördür. Liman Temizlik olarak bu bilinç ile hareket ederiz. Hizmetlerimizde birey sağlığını ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarız. Yapılarınızın her köşesini, hijyen koşullarına uygun biçime getirmek için profesyonel hizmet veren firmamızı tercih edebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara