Açılış - Kapanış 7/24
Telefon +90543 866 66 81
e-mail: nobeltemizlikk@Gmail.Com

Antalya Ev Temizliği

Antalya Ev Temizliği

Antalya Ev Temizliği

Antalya ev temizliği hizmeti veren firmamız Liman Temizlik olarak profesyonel ekipler ve son teknoloji cihazlar ile sistemli bir şekilde çalışırız. Verdiğimiz hizmetle evleriniz artık daha ferah bir görünüme kavuşacaktır. Yıllardır Antalya ev temizlik olarak kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Temizlik hizmeti almak istediğinizde, oda sayısına ve temizlik detaylarına karar verme şansınız bulunuyor. Dilerseniz tek oda veya tüm ev için temizlik hizmeti alabilirsiniz. Firmamız sizlere kaliteli ürün, son teknoloji ile donatılmış temizlik araçları ve profesyonel yöntemler kullanan ekiplerimizle en iyi hizmeti sunacaktır.

Liman Temizlikolarak önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyeti ve sağlığıdır. Ev temizliği, sadece temiz görünmesi adına değil, hijyen koşullarının sağlanması için de önemlidir. Firmamız, kaliteden ödün vermeyerek anti bakteriyel temizlik malzemeleri kullanır. Eviniz hem kirlerden hem de bakteri ve virüslerden arındırılır. Siz de daha fazla bilgi için firmamız iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

Ev temizliği yapılırken gerekli hijyen koşullarının sağlanması adına dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Temizlik, plansız ve üstünkörü yapıldığında istenen sonuca ulaşmak zordur. Aynı zamanda bakterilerden arındırılması için evlerin özenli bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Bu bilinçle hizmet veren firmamızdan temizlik hizmetini istediğiniz günlerde alabilirsiniz.

 • Ev temizliğine başlamadan önce ihtiyaç duyulan temizlik malzemeleri temin edilmelidir.
 • Temizliğe az kullanılan odalardan başlanması gerekir.
 • Temizlenen odalar, mümkün olduğunda kullanılmamalı, diğer odaların kiri taşınmamalıdır.
 • Temizliğin ilk aşamasında odanın duvarları ve daha sonra camları silinmelidir.
 • Elektrik düğmeleri, eşyalar silindikten sonra son olarak zemin temizliği yapılabilir.
 • Zemin temizliğine, odanın çıkış kapısına en uzak noktadan başlamalısınız.
 • Sildiğiniz yerlere basmadan zeminleri komple silerek odadan çıkabilirsiniz.

Antalya ev temizliği hizmetimiz sağlanırken bu detayların tümüne dikkat ediyoruz. Duvarlarda ve zeminlerde leke varsa, öncelikle lekelerin giderilmesi için profesyonel yöntemler kullanarak temizliyoruz. Leke, boya kalıntısı olan evler için özel malzemelerle hizmet sağlıyoruz.

Liman Temizlik olarak müşterilerimizin sağlığı ve memnuniyeti adına en iyi hizmeti sunmaktayız. Firmamızdan randevu alırken, evinizde boya kalıntısı gibi dikkat edilmesi gereken detaylar varsa bilgi vermelisiniz. Evin ihtiyaç duyduğu gerekli malzemelerle birlikte alanında uzman ekiplerimiz görevlendirilir.

Antalya profesyonel ev temizliği,hizmeti veren firmamız kalite ve tecrübeden ödün vermiyor. Evde alan keşfi yapıldığında, her personel tecrübeli olduğu alan için görev alır. Cam silme, duvar silme, zemin temizliği gibi detaylara göre görev dağılımları yapılır. Bu sayede temizlik sistemli ve hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır.

Antalya ev temizlik şirketi olarak ihtiyaç duyduğunuz her temizliği sağlamaktayız. Ev içlerinde olduğu gibi dış cephelerinde de temizlik ihtiyacı vardır. Firmamızdan dilerseniz dış cephe temizliği veya sadece cam silme gibi temizlik hizmetleri alma şansınız vardır.

Ev Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev temizliğinde dikkat edilmesi gerekenlerin başında malzeme kalitesi bulunur. Antalya ev temizliği için kullandığımız malzemeler, kaliteli ve insan sağlığı için zararsızdır. Her evde kullanılan bez ve vileda ürünleri farklıdır. Personellerimiz, hijyene dikkat ederek evin bakterilerden arındırılmasını sağlar.

Antalya Liman Temizlik şirketi olarak her bölgeye hizmetimiz bulunur ve memnuniyet garantisi ile hizmet veririz. Personellerimiz, tecrübeli ve işini severek yapan ekiplerdir. Çalışanlarımıza değer verdiğimiz için temizliklerden alınan verimler son derece yüksektir. Antalya ev temizliği şirketleri seçerken de dikkat etmeniz gereken etkenler bulunur.

Antalya ev temizliği firması olarak çalışanlarımızı en az yoracak şekilde ekip çalışmaları düzenlemekteyiz. Ekipler içerisinde yapılan görev dağılımları sayesinde temizlik süreleri de kısadır. Siz de kaliteli bir hizmet için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Antalya Ev Temizliği Ücretleri

Antalya ev temizlik şirketleri arasında ön plana çıkan Liman Temizlik’den alacağınız hizmetler farklılık gösterir. Bu nedenle temizlik ücretleri de sabit değildir. Ev temizliğinde oda sayısı, inşaat kalıntısı olup olmaması gibi detaylara dikkat edilir. Antalya ev temizliği ücretlerini, firmamızla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Liman Temizlik olarak bütçenize uygun, özenli çalışmaların yapıldığı hizmetler sunmaktayız. Firmamız, malzeme kalitesinden ödün vermez ve temizlik malzemeleri için ücret talep etmez. Temizlik yapılırken kontrol edebilir, özel temizlik isteklerinizi güler yüzlü personellerimizle paylaşabilirsiniz.

Antalya Ev Temizliği Hizmeti

Ev temizliği hizmeti, evlerin duvarları, zeminleri, camları gibi tüm detaylarının temizlenmesi için verilen bir hizmettir. Temizlik hizmeti almak istediğinizde öncelikle temizlik alanları incelenmektedir. Antalya ev temizliği hizmetimiz şu şekilde verilir:

 • Profesyonel ekiplerimiz ilk olarak alan keşfi yapmaktadır.
 • Temizlenecek alanların özelliklerine göre uygun malzemeler temin edilir.
 • Kaliteli temizlik malzemeleri alınır ve ekip arasında görev dağılımı yapılır.
 • Ev temizliğinde öncelikle duvarlar silinmektedir.
 • Az kullanılan odalardan başlanır ve banyo, tuvalet, mutfak gibi tüm alanlar temizlenir.
 • Pencere kolları, kapılar, elektrik düğmelerine kadar her detaya dikkat edilir.
 • Temizlik sonunda duvarların ve zeminlerin parlaklık kazanması için özel işlemler uygulanır.

Antalya günlük ev temizliği hizmetimizden yararlanmak için firmamızla her zaman iletişime geçebilirsiniz. Hafta içi ve hafta sonu, dilediğiniz günlere randevu vermekteyiz. Temizlik ekiplerimiz, tecrübeli ve profesyonel çalışanlarımızdan oluşur. Temizlik malzemeleri seçilirken evinizin duvar boyası, zemin özelliklerine göre seçimler yapılır.

Firmamız, temizliğin kaliteli yapılması gerektiği bilinci ile detaylı temizlik hizmeti sağlamaktadır. Temizlik yapılırken kullanılan silgi bezleri, vileda gibi malzemeler, her evde bir kez kullanılır. Personellerimiz, hijyen koşullarına son derece dikkat ederek temizlik yapar. Kaliteli malzemeler kullanıldığı için zeminler ve duvarlar zarar görmez.

Antalya günlük ev temizliği hizmetine cam silme, duvar silme, dolap temizleme dedâhildir. Dilerseniz evlerinizin veya apartmanların dış cepheleri için de hizmet alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara