Açılış - Kapanış 7/24
Telefon +90543 866 66 81
e-mail: nobeltemizlikk@Gmail.Com

Antalya Villa Temizliği

Antalya Villa Temizliği

Antalya Villa Temizliği

Antalya villa temizliği için de hizmet veren firmamız Liman Temizlik alanında uzman bir ekibe sahiptir. Son teknoloji cihazlar ile kaliteli bir temizliği sizlere sunuyoruz. Firmamız küçük ev temizliklerinden büyük kapsamlı temizliklere kadar her türlü temizlikle ilgilenmektedir.

Firma olarak temizlikle ilgili tüm işlerinizde en iyisi olmak için sıkı çalışmaktayız. Temizliğin insanların özel alanlarındaki ve yaşamındaki öneminin bilincindeyiz. Temizliğin olmadığı bir ortamda hastalıkların ve psikolojik problemlerin baş gösterdiğini bilimsel araştırmalardan hepimiz bilmekteyiz.Önce kendi alanlarımızı temiz tutmayı başararak ardından daha temiz bir çevreye, daha temiz bir dünyaya kapı aralayabiliriz. Şirketimizde bunun için müşterilerimizi temizlikle ilgili bilinçlendiriyor ve onlara temiz bir yaşam alanı vaat ediyor.

Temizliği nasıl yapacağınızı, evlerinizi iş yerlerinizi nasıl daha temiz bir hale getireceğinizi düşünmenize gerek yok. Biz firma olarak üzerinizden bu sorumluluğu alıyoruz. Temizlik personellerimiz ile istediğiniz yeri en küçük detayına kadar temizliyoruz. Antalya villa temizlik şirketleri arasında müşterilerimize verdiğimiz güven ile ayrıcalık kazanıyoruz.

Şirketimizde çalışmayı ve üretmeyi seven, kendini devamlı olarak geliştiren personel çalıştırıyoruz. Şirketimizin personellerini en iyi referanslara sahip kişilerden seçiyoruz. Antalya villa temizlik işlerinde uzun yıllar çalışmış deneyimli personellerimizle müşterilerimizin gönlünü kazanmaya devam ediyoruz.Tüm temizliklerimizde en iyi ürün kullanımı yaparak her türlü kire karşı etkili yöntemler uyguluyoruz. Villanızın ne kadar süredir temizlenmediği bizim için önemli değil en inatçı kirlerle bile başa çıkmayı bilen personellerle çalışıyoruz.

Villa Temizliği Nasıl Yapılır?

Güler yüzlü işini seven personellerimiz ile çok kapsamlı temizlik çalışmaları yapıyoruz. Her hafta düzenli olarak temizliğe gelen bir eleman talep etmeniz halinde size en uygun ekibi ayarlıyoruz. Özel ekipmanlarla çalışarak temizlikten en yüksek verimi almanızı sağlıyoruz.

Antalya villa temizliği de yapan bir şirket olarak önceliğimize elbette ki müşterilerimizin isteklerine yer veriyoruz. Özel eşyalarınızı, özel alanlarınızı ihlal etmeden temizliğimizi kısa sürede yapıyoruz. Müşterilerimiz bizimle iletişime geçtiği andan itibaren her sorusu ve talebi için iletişim bölümümüzdeki arkadaşlarımızla hazır bulunuyoruz.

Şikayet ve taleplerinizi en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturuyoruz. Bugüne kadar yaptığımız işlerden şikayet değil memnuniyet geri dönüşleri alan bir firma olarak olası her duruma karşı tedbirimizi alıyor ve titizlikle çalışıyoruz. Antalya Liman Temizlik şirketi bünyemizdeki her elamanımız müşterilerimizin memnuniyetine önem vermektedir.

Antalya villa temizlik firması olarak temizlenmesini istediğiniz villalarda uyguladığımız işlemleri detaylıca belirtmekteyiz. Villanız boş veya eşyalı da olsa en iyi şekilde temizleyerek teslim etmekteyiz.

  • Öncelikle villanızın inşaatı yeni bittiyse villa içinde tüm inşaat artıkları toplanmakta, sonrasında zeminler, camlar, mutfak ve mutfak içindeki her şey dışarı atılır. Banyo ve tuvaletleriniz, hol varsa antre gibi tüm alanlar a dan z ye temizlenmektedir.
  • Villanız inşaat sonrası oluşan tüm döküntü ve inşaat artıklarından temizlenmektedir.
  • Eğer villanız eşyalı ise eşyaların tozlarını alma, düzenleme işlemini yapma, çamaşır ütüleme ve katlama yapma. Villa içinde odalar, mutfak ve banyolar dışında kalan alanları temizleme. Merdiven, tırabzan temizleme gibi işlemler yapılmaktadır.

Villa Temizliği Fiyatları

Villa temizliklerimizde ek olarak belirttiğiniz bölgeleri de temizleyebilmekteyiz. Villalarımızın temizliğini yaparken yüksek ve büyük çaplı camlar için özel ekipmanlar kullanmaktayız. Villanızın daha iyi bir görünüme kavuşması için titizlikle çalışmaktayız. Antalya villa temizliği dışında ev temizliği, dış cephe temizliği, su depoları, ofis temizliği gibi alanların temizlik işlerine de bakmaktayız.

Antalya villa temizliği yapan personellerimizle temizlenmedik yer bırakmamaktayız. Kirden ve tozdan arındırdığımız alanlarda sizlere daha sağlıklı bir yaşam sunmaktayız. Dış cephelerinizi temizlerken vinç, güvenlik kemeri gibi ekipmanlarla binanız ne kadar katlı olursa olsun temizlik işlemimizi gerçekleştirebilmekteyiz. Villanızın iç ve dış görünümüne büyük bir güzellik katıyoruz.

Koltuk yatak gibi alanlarda sulu yıkama aletleri kullanmaktayız. İnatçı yağ lekeleri için, karamış fayans araları için buharlı temizleyici kullanmaktayız. Villa ev temizliği fiyatı ise temizleyeceğimiz alana göre değişmektedir. Eğer inşaat sonrası bir temizlik varsa veya villanız eşyalı ise fiyatlarda farklılıklar oluşabilmektedir.

Yani fiyatı temizlenecek alan ve özellikleri belirlemektedir.  Hizmetimizden herkesin yaralanabilmesi için fiyatlarımızı son derece makul aralıklarda tutmaktayız. Dilemeniz halinde villanıza belirli günlerde düzenli olarak gelen ve temizliği yapan personel yönlendirmesi de yapmaktayız. Çalıştığımız özellikle de eşyalı villalarda hiçbir eşyanın zarar görmemesi için işimizi dikkatle yapmaktayız. Özel yapım musluklarınızı veya zeminlerinizi uygun görülen temizleme talimatını esas alarak temizlemekteyiz.

Antalya Villa Temizliği Yapan Firmalar

Antalya’da şirketimizin elinin değmediği bir villa bırakmayarak her büyüklükteki evinizi temizlemekteyiz. Yeteri kadar personelimizle evlerinize hijyenle beraber güzel bir hava getirmekteyiz. Evlerimiz devamlı temas halinde olduğumuz alanlar olduğu için düzenli olarak temizleniyor olması hepimizin için önemlidir. Şirketimizde personellerimizle evlerinizi kendi evlerimizi temizler gibi temizlemektedir.

Villalarınızda kış bahçesi gibi alanlar bulunması durumunda bu alanlarda temizlik personellerimiz tarafından temizlenerek size teslim edilmektedir. Bize başvurmanız halinde çok kısa süre içerisinde uygun kriterlerde ve istediğiniz sayıda temizlik personelimizi göndermekteyiz. Antalya villa temizlik şirketleri olarak olası mağduriyetlerin önüne geçmek için de öncesinde yeterli bilgilendirmeyi yapmaktayız.

Antalya villa temizliği hizmetini son teknoloji cihazlar ile yapıyoruz. Liman Temizlik olarak sizlere kaliteli ve güvenli bir hizmet sunuyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve birikimle villa temizliğinizde de yanında bulunuyoruz. Siz de firmamız iletişim kanallarını kullanarak daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara