Açılış - Kapanış 7/24
Telefon +90543 866 66 81
e-mail: nobeltemizlikk@Gmail.Com

Antalya Dış Cephe Temizliği

Antalya Dış Cephe Temizliği

Antalya Dış Cephe Temizliği

Antalya dış cephe temizliği yapan firmamız, son teknoloji cihazlar, güler yüzlü ekibi ve profesyonel yöntemleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunar. Yapılan tüm hizmetlerin, yapılara ve çevreye zarar vermemesi için, zor koşullar haricinde, sert kimyasallar kullanmaktan kaçınırız. Bu sayede Antalya ilinde mutlu müşteriler ve zarar görmemiş bir çevre sağlamaya yardımcı olmaktayız.

Antalya dış cephe cam temizliği işlemlerimizin çoğu, binanızın yüzeyindeki kiri ve kalıntıları nazikçe temizlemek için değişen basınçlarda uygulanan buhar kullanılarak gerçekleştirilir. Bu sayede hem yapınızı hem de çevreyi sağlıklı tutmayı amaçlıyoruz. Aklınıza gelebilecek tüm dış cephe hizmetlerini, profesyonel ekibimiz ve yeni teknolojiye uygun malzemeler ile ayağınıza getiriyoruz. Antalya cam temizlik alanında sizlere uzman ve profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Dış Cephe Temizliği Yapılırken Kullanılan Yöntemler

Antalya dış cephe temizliği yapılırken farklı yöntemler tercih edilebilir. Bunlardan en yaygın olanları güçlü yıkama ve basınçlı yıkama yöntemleridir. Güçlü yıkama, yüzeyleri temizlemek ve kir veya küf gibi istenmeyen maddeleri çıkarmak için yüksek basınçlı su kullanma işlemidir. Öte yandan basınçlı yıkama, tipik olarak erişilmesi zor olan yapıları veya yüzeyleri temizlemek için uygulanan bir yöntemdir.

  • Güçlü yıkamanın faydaları: Antalya dış cephe cam temizlik yapılırken kullanılan güçlü yıkama yöntemi, yüzeyleri hızlı ve kolay bir şekilde temizlemenin harika bir yoludur. Yüksek basınç ve sıcak su, hemen hemen her yüzeyden kiri ve küfü temizleyebilir. Evler, güverteler ve araba yolları gibi dış yüzeyleri temizlemek için harika bir seçenektir, ancak iç mekânlarda fayans, harç ve diğer yüzeyleri temizlemek için de kullanılabilir.
  • Basınçlı Yıkamanın Faydaları:Antalya dış cephe temizliği için kullanılan basınçlı yıkama yöntemi ise zor yüzeyleri temizlemenin harika bir yoludur. Suyun yüksek basıncı, dar alanlara veya yarıklara sıkışmış kir ve kalıntıları çıkarabilir. Ayrıca kir veya yağla kaplanmış makine veya ekipmanı temizlemenin de harika bir yoludur. Ek olarak, kaldırımlar, araba yolları ve güverteler gibi dış yüzeyleri temizlemek için basınçlı yıkama yöntemi kullanılabilir.

Antalya Dış Cephe Temizliği Fiyatları

Antalya dış cephe temizliği fiyatları birçok farklı faktör tarafından belirlenmektedir. Temizlenmesi gereken alanın boyutu, temizlenmesi gereken yüzeyin türü ve çıkarılması gereken kir ve pislik düzeyi, bu hizmet için ne kadar ödeyebileceğinizi belirlemede rol oynar. Bu yüzden Antalya temizlik şirketleri arasında seçim yapmadan önce, fiyata nelerin dâhil olduğunu ve ne tür hizmetler sunduklarını öğrenmelisiniz.

Antalya dış cephe temizliği fiyatları hangi faktörlere göre belirlenir birlikte bir göz atalım:

  • Temizlenmesi Gereken Alanın Boyutu

Temizlenmesi gereken alanın büyüklüğü maliyeti etkileyecek en önemli faktörlerden biridir. Alan ne kadar büyük olursa, elektrikli yıkayıcının işi tamamlaması o kadar uzun sürer ve dolayısıyla fiyat da o kadar yüksek olur.

  • Temizlenmesi Gereken Yüzey Tipi

Antalya cam temizlik şirketleri için fiyatı belirleyen önemli faktörlerden biri de yüzey tipidir. Mesela; beton veya asfaltın temizlenmesi, tuğla veya ahşabın temizlenmesine oranla daha ucuz olacaktır.

  • Çıkarılması Gereken Leke ve Kir Seviyesi

Antalya dış cephe firmaları için temizlenmesi gereken kir ve pislik seviyesi de fiyatı etkileyecek bir diğer önemli faktördür. Yüzey biraz kirliyse bu durum yüzeyin yıllarca biriken kirle kaplanması durumundan daha düşük olacaktır.

Dış Cephe Temizliğinde Çatı Yıkamanın Önemi

Dış cephe temizliği nasıl yapılır sorusu sorulduğunda çoğu insanın aklına gelen yer çatıdır. Bu nedenle evlerimizin en önemli dış alanlarından biri olan çatının temizliği bir bakım görevidir. Çatınızı düzenli olarak temizleyerek ömrünü uzatabilir ve masraflı onarımlardan kaçınabilirsiniz.

Çatı yıkama, görünümünü eski haline getirmek ve uzun ömürlü olmasını sağlamak için bir çatının dış yüzeyini temizleme işlemidir. Çatınızı temizlemek, zamanla yüzeyde büyüyen yosun, küf ve yosunlardan arınmasına yardımcı olur. Bu kirler, yüzeylerin nemli olduğu yerlerde geliştikleri için fazlalaşır. Bu durum da maalesef ki çatıları bu tür organizmaların büyümesi için ideal bir ortam yapar. Antalya Liman Temizlik şirketi olarak bu durumun önüne geçmek için tüm önlemleri alıyoruz.

Antalya dış cephe temizliği firmaları arasında bulunan firmamız Liman Temizlik’i tercih ederek kaliteli ve profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Kirlilik organizmaların büyümesi, çatılarınızın renginin değişmesine ve kirlenmesine neden olabilir. Bu durum sadece çirkin bir görüntüye sebep olmaz. Sürekli olarak bu tür birikmeye maruz kaldıklarından çatınızın ömrü de gerekenden çok daha kısa sürecektir. İşte bu nedenle çatı temizliği çok önemlidir veLiman Temizlik olarak çatı temizliğine gereken titizliği göstermekteyiz.

Antalya Dış Cephe Temizliği İçin Neden Firmamızı Tercih Etmelisiniz?

Liman Temizlikfirmamız, her büyüklükteki bina ve dış cephe işinin üstesinden gelebilecek büyüklüğe sahiptir. Ayrıca Liman Temizlik şirketiolarak tüm ayrıntıları önemseyerek işimizi yapmaktayız. Markamızı ve itibarımızı ayrıntılara ve proaktif müşteri hizmetlerine verdiğimiz önemle oluşturduk. Ekibimiz, ticari bina yıkama operasyonlarını yürütme, yüksekte çalışma yürütme ve ticari müşterilere üstün yosun ve kalıp temizleme çözümleri sağlama konularında 20 yılı aşkın deneyime sahiptir. İşte bu nedenle Antalya dış cephe temizlik hizmetlerinde önde gelen firmalar arasında yer almaktayız.

Temiz bir yapı, bakımlı görünür ise değeri artar, bina ve yüzey kaplamalarının ömrünü uzatır. Bu sayede sizin, çalışanlarınızın ve ziyaretçilerinizin hakkında harika hissetmenizi sağlar. Binanız yeni ise her yıl temizlenmesi/yıkaması garanti şartlarını da karşılayacaktır. Sizler de Liman Temizlik firmamızın sağladığı bu eşsiz deneyimden yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara