Açılış - Kapanış 7/24
Telefon +90543 866 66 81
e-mail: nobeltemizlikk@Gmail.Com

Antalya Yat ve Tekne Temizliği

Antalya Yat ve Tekne Temizliği

Antalya Yat ve Tekne Temizliği

Antalya yat ve tekne temizliği alanında da hizmet veren firmamız Liman Temizlik alanında uzman ekibi ve son teknoloji cihazlar ile kaliteli bir hizmet sunuyor. Yatınızı veya teknenizi temiz tutmak düşündüğünüzden daha önemlidir, bu nedenle de Antalya yat ve tekne temizliği hizmetlerinden yararlanmalısınız. Sadece biraz süpürmek ve tozu almak, temizlik için yeterli olmayacaktır. Bir yatı veya tekneyi, düzgün bir şekilde temizlemek için profesyonel yat temizleme hizmetleri almak gerekir.

Bir yatı veya tekneyi düzenli olarak temizlemeyi ihmal etmek, düzgün çalışmamasına neden olabilir. Yat ve tekneler sürekli tuzlu suya ve her türlü hava koşuluna maruz kalır. Bu nedenle paslanma, korozyon gibi süreçler sık sık görülür. Gözetimsiz bırakıldığında yatın şekline ve daha da önemlisi düzgün çalışmasına zarar verebilir.

Olası kazalara yol açabilecek bu tür aksiliklerden kaçınmak için yatların profesyoneller eşliğinde temizlenmesi gerekir. Antalya yat ve tekne temizliği hizmeti veren firmamız ile iletişime geçerekdüzenli olarak temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Antalya Yat ve Tekne Temizliği Önemi

Birçok tekne ve yat sahibi temizliğe gereken özeni göstermez. Tekne veya yat sürekli sudaysa, nasıl kirlenebilir? Gibi bir düşünce yapısı hakimdir. Fakat işin aslı şu ki, tekneniz suda geçen bir günden sonra kir, pislik ve toz toplayabilir, bu da zamanla boyanızı aşındırabilir ve nihayetinde teknenizin yalnızca görünümünü değil, işlevini de bozabilir. Bu nedenle Antalya yat ve tekne temizliği düşündüğünüzden daha önemlidir.

Teknenizi düzenli olarak yıkamak, teknenizin yapısına ciddi zarar verebilecek korozyon türlerini önler. Ayrıca teknenizi, yuva yapmaya çalışabilecek aynı zamanda gövdeye zarar verebilecek suda yaşayan canlılardan da korur. Teknenizi veya yatınızı güvenle kullanabilmek istiyorsanız, Antalya yat ve tekne temizliği konusunda daha dikkatli olmalısınız.

Teknenizi düzenli olarak temizlemek, ciddi onarımları önlemenin de en iyi yollarından biridir. Teknenizi temizlemek size yalnızca kapsamlı bir inceleme yapma (veya tekne temizleyicinize kontrol ettirme fırsatı vermekle kalmaz), tekneniz ne kadar temiz olursa, profesyonel müdahale gerektiren ciddi bir sorun yaşama olasılığı da o kadar az olur. Liman Temizlik firması olarak tekne ve yat temizliğinin öneminin bilincindeyiz ve bu bilince göre hareket ediyoruz.

Antalya Yat Temizliği

Antalya yat temizliği hizmeti veren firmamız sizlere profesyonel bir temizlik sunar. Günlük rutininizi bozmayacak şekilde kusursuz bir temizleme hizmeti ile günü bitirmenize yardımcı olabiliriz. Yat temizliği yapılırken hangi adımların izlendiğine birlikte bir göz atalım:

  • Vakumlama İşlemi: Yatın üst kısmından başlayarak en aşağı noktaya kadar vakumlama işlemi gerçekleştirilir. Antalya yat ve tekne temizliği hizmetinin bir parçası olan bu işlemi uygulamaya tavanlardan başlanır. Ardından tüm duvarlar, nesneler ve en son olarak zemin vakumlama işlemi ile temizlenir.
  • Toz Alma: Bu işlemde yatınızın her bölgesinin ve tüm nesnelerin tozu alınır. Daha rahat temizlik yapabilmek için gerekli olan zemin hazırlanır.
  • Ayna ve Pencere Temizliği: Yatlarda bulunan ayna ve pencereleri temizlemek en zor olanlardan bir tanesidir. Çünkü aynaları ne kadar temizlerseniz temizleyin, toz kalma riski çok yüksektir. Fakat Liman Temizlikolarak firmamız, bu konuda çok hazırlıklı! Ayna ve cam temizliği yaparken, kesinlikle cam yapısına uygun solüsyonlar tercih ediyor ve toz kalma gibi tüm olumsuz durumların önüne geçiyoruz.

Antalya Tekne Temizliği

Teknenizi temiz tutmak ve güzel görünmesini sağlamak sadece bir gösteriş meselesi değildir, aynı zamanda temel tekne bakımının önemli bir parçasıdır. Bir teknenin nasıl temizleneceğini bilmek ise her tekne sahibi için zorunludur. İşte bu nedenle Antalya tekne temizliği tüm tekne sahiplerini ilgilendiren bir konudur.

Antalya yat ve tekne temizliği hizmeti verilirken, teknenin halı, minderler, başlık gibi iç yüzeyleri, gövde, jel kaplama, kanvas gibi dış yüzeyleri ve motoru detaylı bir şekilde temizlenmelidir.Tekne temizliğinin önemini daha iyi kavrayabilmeniz için halı temizliğini ele alalım. Halılar küçük veya büyük fark etmez tüm teknelerde bulunabilir. Hatta bazı tekneler baştan uca halılar ile kaplıdır. Bu durumda halı temizliğinin önemi de 2 kat artmaktadır.

Bizler de Antalya Liman Temizlikşirketi olarak halı temizliğinin öneminin farkındayız. Bu nedenle halı temizliği yaparken önce üst kirini temizliyor ve güzelce kirini alıyor daha sonra derinlemesine temizleme işlemine geçiyoruz. Teknedeki her detayı temizlemenin ne kadar önemli olduğunu anlamanız için değindiğimiz bu örneği göz önünde bulundurarak, Antalya teknek temizlik şirketleri arasında yapacağınız seçimin ne kadar önemli olduğunu anlayabilirsiniz.

Antalya Yat ve Tekne Temizliği Hizmeti

Birçok tekne sahibi, deniz taşıtlarını bozulmamış durumda tutmayı sever. Ancak teknelerini temizlemek ve detaylandırmak için zaman harcamak istemezler. Rıhtımda güzel göründüğünden emin olmak yerine, denizde teknelerinin keyfini çıkarmayı tercih ederler. Antalya tekne temizlik firmaları ise tekne sahiplerinin teknelerini, kendilerinin yıkamasına gerek kalmaması için temizlik ve detaylandırma hizmeti vermektedir. Antalya’da bu hizmeti sağlayan Liman Temizlik firmamız ise rakiplerinden sıyırılarak ön plana çıkmayı başarmıştır.

Güneşe, tuzlu suya ve insan faaliyetlerine maruz kalan yüzeylerin korunması için uygun bakım şarttır. Antalya yat ve tekne temizlik firması olarak tekne ve yat sahipleri için en ince ayrıntılara dikkat ediyor, güvenilir ve güler yüzlü hizmeti sizlerle buluşturuyoruz. Sunduğumuz geniş yelpazemiz ve en üst düzey hizmetimizle, Antalya tekne ve yat temizlik firmaları arasından sıyrılıyoruz. Eğer sizlerde tekne ve yat temizliği yaptırmayı ve bunu düzenli bir hale getirmeyi düşünüyorsanız bizimle iletişime geçerek, hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara