Açılış - Kapanış 7/24
Telefon +90543 866 66 81
e-mail: nobeltemizlikk@Gmail.Com

Antalya Mermer Cilalama

Antalya Mermer Cilalama

Antalya Mermer Cilalama

Antalya mermer cilalama konusunda uzman kadromuz ve son model makine ekipmanlarımız İle sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Geçmişten bugüne dek hemen hemen her noktada bir mermer vardır. Evlerinizde mutfak ve banyoda olduğu gibi, duvarlarda ve eski mimari yapılarda mermer görmek mümkündür. Mermer ne kadar dayanıklı ve yıllara karşı ayakta duran bir malzeme türü olsa da, gözeneklerinden dolayı kirleri sünger gibi çeker. İşte bu durumda mermer cilalama ise çizikleri, lekeleri ve tutulan kirin giderilmesinden en iyi yoldur. Bu hizmeti biz Antalya Liman temizlik şirketi olarak sizlere profesyonelce sağlıyoruz.

Yaşam ortamınızda ki mermerlerinizin ışıltıları kaybolduysa hiç dert etmenize gerek yok. Çünkü bu noktada bizler Antalya mermer cilalama parlatma hizmeti veren Liman Temizlik olarak titizlikle çalışıyoruz. Yılların verdiği deneyim, uzman ekibimiz, profesyonel yöntem ve ekipmanlarla hayal ettiğiniz temizliğe kavuşabilirsiniz.

Mermer Cilalama Önemi

Öncelikle mermer cilalamanın önemi için mermerin nasıl ve ne şekilde yıprandığını bilmelisiniz. Antalya mermer cilalama alanında sizlere kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Mermer aslına bakacak olursanız çok yumuşak ve fazla gözenekli bir maddedir. Bu nedenle de kolayca lekelenebilir anlamına gelir. Özellikle bariz bir şekilde kimyasallara maruz kaldığında, mermerin üzerinde reaksiyonlara neden olur. Bunun sonucunda mermerin üzerinde aşınmalar ve oyulmalar meydana gelir.

Mermerin hasar ve leke almasının bir diğer nedeni de yanlış bakımdan dolayı, çarpma sürtme ve eşya taşıma gibi durumlara maruz kalmasıdır. Yapacağınız günlük bakımlar faydalı gibi görünsede hepsi günübirlik kısa vadeli bakımlardır. Bu noktada Antalya mermer temizlik firması Liman Temizlik olarak profesyonel bir hizmet sağlıyoruz. Antalya mermer cilalama fiyatları hakkında 7/24 bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Uzman bir kadrodan alacağınız cilalama hizmeti sizi hem uzun vadede rahatlatacak hemde yaşam alanınızın tekrar keyfine doyacaksınız.

Mermer bakımı için önerimiz kesinlikle kimyasal kullanmamalısınız. Kimyasal mermerin yüzeyine tahmin etmediğiniz kadar zarar vermektedir. Yağ lekeleri ve meyve lekelerini bekletmeden temizlemenizi tavsiye ederiz. Yeni kirlenmiş olan yerleri hassas bir bezle ve ılık su yardımı İle ufak ufak ovalayarak temizlemelisiniz.

Kesinlikle mermerinizi cilalamak için balmumu kullanmayınız. Balmumu mermerinizin renk tonunu değiştirebilir. Şekerli lekeler içinse bol sabun ve ovalayarak lekelerden kurtulabilirsiniz. Mermerler ısıya dayanıklıdır ama bu sonsuz bir dayanma anlamına gelmemektedir. Ocağın üzerinden aldığınız tava vb, şeyleri direk olarak mermerin üzerine koymayınız. Çünkü aynı şekil sıcaklıkta mermerde renk değişimine sebep olabilir. Siz de profesyonel bir Antalya mermer cilalama hizmeti için firmamızla görüşme sağlayabilirsiniz.

Antalya Mermer Cilalama Fiyatları

Mermer cilalamada fiyatları değiştiren birçok faktör vardır. Ama bizler siz değerli müşterilerimiz için kaliteli hizmeti en uygun fiyata Antalya mermer cilalama olarak veriyoruz. İşimizi büyük bir titizlikle yapıyor ve yapmaya da devam ediyoruz. Bu nedenle Antalya temizlik firmaları arasından en iyilerinden birisiyiz.

Mermer cilalama fiyatlarında dikkat ettiğimiz hususlar şunlardır;

 • Yüzey ne durumda? Ne kadar eski ve yıpranmış
 • Ekipmanların testi
 • Alana ne kadar zımpara yapılacak
 • Honlama işlemleri
 • Cilalama kaç kat olacak gibi durumlar
 • Parlatma aşaması
 • Mermerin ne kadar eski olduğu
 • İşlemin yapılacağı metre kare alan hesaplaması
 • Hasar görebilecek mermerlerin değerlendirilmesi

Bu işlemlere göre ve alanın yapısına göre siz değerli müşterilerimize Antalya mermer temizlik firması olarak fiyatlarımızı veriyoruz. İşe başladıktan sonra ya da iş esnasında kesinlikle fiyatta değişiklik bir artış ek bir ücret talep etmiyoruz. Kullanmış olduğumuz en iyi malzeme ve kaliteli makinelerle yapmış olduğumuz işlemlerimiz sayesinde size uzun vadeli kullanım imkanı olan mermerlerinizle yaşam alanınızla baş başa bırakıyoruz.

Mermerleriniz de aslında bir araba gibi bakım isterler. Nasıl ki belirli bir kilometreden sonra performansını attırmak için aracınızın motor yağını yeniliyorsanız, mermerinizin de güçlü, dayanıklı ve ilk gün ki gibi görüntüsüne sahip olmak için cilalama işlemlerine özen göstermelisiniz. Ayrıca doğal taşta bulunan lekeleri çıkarmak bir uzmanlık işidir. Böyle teknik işlerden anlamayan kişilere mermerlerinizi emanet ettiğiniz anda taşa zarar bile verebilirler.

Bazı durumlara pas ve kir zeminin en derin yüzeylerine kadar nüfuz etmiş olabiliyor. Aşınmalar taşa oldukça fazla zarar verir eski canlı rengi kalmaz. Aşınmaya uğramış bir taşı yenilemek ise yeterince anlamsızdır. Mermerlerinizi lekelerden kurtaracak tek çözüm sektörde bizler gibi Antalya mermer cilalama işlerinde uzman bir ekip olmaktır. Antalya mermer temizlik şirketleri Liman Temizlikile 7/24 iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Antalya Mermer Cilalama Hizmeti

Öncelikle mermer sıcaklık ve basınç İle birlikte belirli bir zaman dolgusu içerisinden geçerek ortaya çıkan bir doğal taştır. Yer ve tezgâh gibi yerlerde seçilmesinin sebebi her modaya uygun dokusu ve güçlü yapısıdır.

Yüzeyleriniz eskimeye başladığında, tekrar eski ışıltılarını yakalamak için başvuracağınız tek yol kaliteli bir cilalama ve parlatma hizmeti almak olacaktır. Bu noktada Antalya temizlik şirketleri Liman Temizlik uzman ekiplerimiz ve son model kullandığımız makinelerle yanınızdayız.

Mermer cilalama hangi yüzeylere uygulanır;

 • Mutfak tezgâhlarına uygulanır
 • Banyo alanlarına uygulanır
 • Tuvalet alanlarına uygulanır
 • Her türlü basamaklar
 • Lobi alanlarınız
 • Dış cephelerinizde
 • Kullanmış olduğunuz tüm havuzların kenarlarında
 • Apartmanlarınızın koridorlarında
 • Depo alanlarınızda

Siz de kaliteli bir hizmet için firmamız ile görüşebilirsiniz. Bu alanda sizlere sunmuş olduğumuz kaliteli hizmeti son teknoloji cihazlarla yapıyoruz. Firmamızız deneyim ve birikiminden faydalanmak için iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara