Açılış - Kapanış 7/24
Telefon +90543 866 66 81
e-mail: nobeltemizlikk@Gmail.Com

Antalya Kombi Petek Temizliği

Antalya Kombi Petek Temizliği

Antalya Kombi Petek Temizliği

Antalya kombi Petek temizliği hizmeti veren firmamız Liman Temizlik alanında uzman ve tecrübeli bir ekibe sahiptir. Kullanmış olduğu son teknoloji cihazlar sayesinde problemlerinizi kolaylıkla çözebilirler. Kombi petek temizliğinde kullandığı yöntemlerle ön plana çıkar.

Kombileriniz çalıştığı halde ısınmıyorsa peteklerinizin temizliğe ihtiyacı olduğu anlamına gelir. Peteklerin tıkanmasına kireçler ve yabancı maddeler neden olur. Zamanla bu sebeplerden peteklerin su kanalları tıkanır ve su kanalı transferi olmayan petekler ısınmamaya başlar. Bu ısınmama sorununun yanında birde yüksek faturalar ödemek zorunda kalırsınız. Sizde Antalya kombi petek temizliği konusunda profesyonel yardım almak istiyorsanız firmamızla görüşme yapabilirsiniz.

Antalya Liman Temizlik şirketi firmamıza 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz. Sizler bize ulaştıktan sonra uzman kadromuz ile sizlere en kısa sürede ulaşıp ısınma sorununuzu çözüyoruz. Firma olarak kullandığımız yöntemler ile problemlerinizden kolaylıkla kurtulursunuz.

Peteklerin Temizliği Nasıl Yapılır?

Genelde kış aylarına gelindiği zaman müşterilerimizden peteklerimin altı ısıtmıyor gibi problemleri fazlasıyla duyarız. Havalar soğuyunca kombiyi çalıştırma isteği gelecektir. Peteklerinizin üstünün sıcak altının ise soğuk olduğunu anladığınızda bu bir sorun olduğunu gösterir. Bu gibi durumlarda bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Antalya petek temizliği alanında işimizi büyük bir titizlikle yapmaktayız. Peteklerin genel görevi devir daim yaparak sürekli ısınmayı sağlamaktır. Ancak peteklerin içinde bulunan su paslandığı zaman peteklerin tıkanmasına olanak verecektir. Bundan dolayı da peteklerinizin altı ısınmayacaktır. Bunun için sizlere Antalya temizlik firmaları olarak en iyi hizmeti sunuyoruz.

Petek temizliği sandığınız gibi çok zor görünen bir işlem değildir. Biz Liman Temizlik olarak uzman cihazlarımız ile sizleri hiç rahatsız etmeden işimizi en iyi şekilde yaparak sizlere kaliteli bir hizmet sağlıyoruz. Kesinlikle evinizde ya da işyerinizde bir dağınıklık, kırma ve dökme işlemleri gibi durumlar söz konusu olmayacaktır.

Göndereceğimiz uzman arkadaşlar sadece banyonuzu kullanacaktır. Ekiplerimiz Antalya Petek temizliğinde Petek temizleme makinesi kullanarak, kombilere giriş noktaları ve vanaları kapatır. Sadece temizliği olacak peteğin giriş ve çıkış vanaları açık kalır. Daha sonra kullandığımız son teknoloji cihaz çalıştırılarak petekleriniz temizlenir. Kullanmış olduğumuz ek olarak kimyasal maddeler sayesinde tüm petekleriniz tortulardan kurtulur.

Petek Koruyucu Kimyasal Önemli Mi?

Petek temizliğinden sonra peteklerinize kimyasal koruyucu gerekli mi? Antalya temizlik şirketleri olarak bizler petek temizleme yaptığımız tüm evlere ve işyerlerine koruyucu kimyasal kullanılmasını öneriyoruz. Çünkü bu koruma kimyasalı radyatörü, vanaları ve direk olarak kombi pompasını korumaktadır.

Antalya kombi petek temizliği olarak kullandığımız bu kimyasal koruyucu tesisatın pas ve kireç oluşumunu engellemektedir. Kombinize asla bir zarar vermemektedir. Koruma kimyasalı peteklerinize koyulduğu zaman kısa süre içinde etkisini fazlasıyla göstermektedir. Kombinizi çalıştırdığınız andan itibaren suyun döngüsü İle peteklerinizi kimyasal koruyucu aşınma ve kireçlerden koruyacaktır. Eğer sorunsuz bir kombi temizliği istiyorsanız, Antalya petek temizliği Liman Temizlik firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kombi Filtresi Nasıl Temizlenir?

Yaşam alanınız; ıslanmadan, kirlenmeden bütün kombinizin bakımı tamamlanır. Hem ısınamayıp hemde yüksek fatura ödemekten kurtulun. Soğuk kış günlerinde evinizin sıcacık ortamında keyfini çıkarın. Uzman kadromuz ve son seviye makinelerimizle en uygun Antalya kombi temizlik fiyatları ile yanınızdayız. Petek temizleme çalışmaları makine ve kullanılan kimyasallar ile temizlenir. %40 doğalgaz tasarrufu %50 ısı artışı gözlemlenir.

Peteklerinizde aşağıda ki sorunları yaşıyorsanız, büyük ihtimalle eski performansını yitirdiğinden dolayı tıkanıklık meydana gelmiştir. Peteklerinizin az ısınma sebeplerinin birçoğu aşırı kirlenmeden dolayı oluşmaktadır.

  • Peteklerin alt kısmı ısınmıyor şikâyeti
  • Petekler çok az ısınıyor sorunu
  • Birkaç petek ısınmıyor sadece
  • Kombim devir daim yapmıyor galiba
  • Kombi arızaya geçiyor
  • Kombi filtresi tıkanıyor

Bu durumları yaşadığınız zamanlarda Antalya kombi petek temizliği konusunda sizlere Liman Temizlik olarak en kaliteli hizmeti uzman ve profesyonel ekiplerimiz ile 7/24 sağlıyoruz. Bizlere iletişim numaralarımızdan istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bizler hakkında fikir sahibi olmak isterseniz, daha önce çalışmış olduğumuz işyerleri ve dairelerle görüşmeler yaparak fikir sahibi olabilirsiniz.

Temizlik işlemi genelde 1 saate kadar sürmektedir. Ancak peteklerdeki duruma göre bu süre zarfı uzayabilir. Yapılacak olan çalışmalara ve kullanılacak makine ve malzemelere göre çalışacak ekip sayısına göre ücretlendirme de farklı olacaktır. Bu ücretlendirme aynı şekilde işyerleri içinde eve göre daha farklı olacaktır.

Antalya Kombi Petek Temizliği Hizmeti

Kullanmış olduğunuz peteklerin ısınmayan bölgeleri var ise, musluklardan az miktarda su geliyorsa, pis su geliyorsa ve kombi öncekine göre çok sesli bir şekilde çalışıyorsa bu durumda petek temizliği yaptırmalısınız. Antalya petek temizliği konusunda en iyi firmalardan biri olarak sizlere en iyi hizmeti sağlıyoruz.

Antalya kombi temizliği olarak en az yılda 1 defa petek ve kombi temizliği yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Aksi hallerde peteklerinizin eşit ısınmaması ya da hiç ısınmaması gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu halde kombi de sürekli çalışarak güç harcayacağından dolayı ömrü azalacaktır.

Kullanmış olduğunuz petekler zamanla kirlenmekte olacaktır ve bu durumda ısınmayan bölgeler olacak ve kötü kokular yaymaya başlayacaktır. Sizlerde bu tür problemler olmadan Antalya kombi petek temizliği konusunda Antalya’da en iyi hizmeti veren işini titizlikle yapan firmamız ile görüşebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara