Açılış - Kapanış 7/24
Telefon +90543 866 66 81
e-mail: nobeltemizlikk@Gmail.Com

Gündelik Temizlik Ücretleri

Gündelik Temizlik Ücretleri

Gündelik Temizlik Ücretleri

Gündelik temizlik ücretleri genellikle yapılan işe ve günlük kaç saat çalışıldığını göre değişiklik gösterir. Genellikle gündelik temizliğe giden kadın veya erkek işçilerimiz sabah sekizden akşam beş ve altıya kadar evden yapılacak tüm işleri yaparlar.

Silme süpürme cam kapı temizleyim mutfak dolapların tuvalet banyo gibi birçok ev işini içerisinde bitirirler fakat bazen duvar silme gibi eklenir böyle olunca günlük iş içerisinde bitmez birkaç güne sarkar bu nedenle ücretler de farklı olur.

Ev çok kirli çok daha büyük ise yeni bir günde bitmeyebilir bu durumda da yine ücretler de artış olur. Temizlik işlerinde sabit bir ücret bulunmamaktadır aşağı yukarı belirli bir ücret vardır fakat daha çok ev sahibiyle  temizlik işçisi arasında karar verilir. Böylelikle iki tarafta mağdur olmaz temizlik işi de hallolmuş olur.

Gündelik İşyeri ve Ofis Temizliği Ücretleri

Gündelik temizlik ücretleri Gündelik iş yeri ve ofis temizliğinde ise yine yapılacak işler ofisin büyüklüğü gibi durumlarda ücretler değişebilir. Bunun için ofislerde ne tür bir temizlik yapılacak bu belirlenmelidir. İç ve dış cephe temizliği şeklinde büyük çaplı temizliklerde çok daha fazla ücretler ödenmektedir. Sadece günlük işler ise ücretler daha azdır. Bunun için öncelikle bir temizlik yapılacak olan alanlar hakkında konuşuruz ortalama bir süre ve ücret belirlenerek o şekilde işe başlanır.

Gündelik Temizlik Ücretleri

Gündelik temizlik ücretleri genellikle firmalar ya da kişiler tarafından yapılacak işe göre belirlenir ve karşılıklı olarak kişilerin anlaşması ile ortak bir fiyata anlaşılır. Böylelikle iki tarafında memnuniyeti sağlanmış olur. Ardından da işe başlanır ve yapılacak olan işler sırasıyla güzel bir şekilde yapılır. Sizde bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz bu kişiler ile görüşerek gerekli bilgiler alınır. İster ev temizliği ister ofis temizliği isterseniz de iş yeri temizliklerinizi bu şekilde yaptırabilirsiniz. Hem zamanınız olmadığı dönemlerde iş yapmak içinde ayrı bir enerji harcamadan eviniz tertemiz olur.

Call Now ButtonHemen Ara