Açılış - Kapanış 7/24
Telefon +90543 866 66 81
e-mail: nobeltemizlikk@Gmail.Com

Mahmutlar Ev Temizliği

Mahmutlar Ev Temizliği

Mahmutlar Ev Temizliği

Mahmutlar ev temizliği, temizlikte hijyen ve profesyonellik arayanların tercih ettiği şirketlerdendir. Ev temizliği, son derece kolay ve kısa zamanda bitecek türde temizlik kategorileri içerisinde nitelendirilir. Oysa en zor ve detaylı temizlik alanlarının başında gelen, ev temizlikleridir. Ev temizliğinde mutfak, banyo, odalar ile salon temizliği itinayla yapılması gerekir. Her oda ve yaşam ünitesi için farklı bez kullanımı, hijyen için son derece önem taşır.

Firmamız ev temizliğinde geniş çalışma kadrosu ile en kısa zamanda detaylı hizmet sunar. Kireç kaplamış duşa kabin temizliği, lavabo ve tuvaletler en ince ayrıntısına kadar temizlenir. Ev temizliğinde halı ve yollukların temizlenmesi de oldukça zaman alır. İçine işlemiş lekelerin çıkarılması bir hayli zordur. Özel halı şampuanları ile en kalıcı lekeler bile halılardan çıkarılır.

Ev Temizliğinde Kurumsal Hizmet

Mahmutlar ev temizliği, kişisel imkânlarla yapılması çok zor olan temizliklerde etkili sonuçlar alan firmalardandır. İnşaat sonrası temizlikleri son derece zaman alıcı ve yorucu temizlik işleridir. Bu konuda deneyimli firmalardan destek alınması önerilir. İnşaat sonrası harç lekeleri son derece zor çıkacak lekelerdir. Bu lekelerin özel temizlik ilaçları ile çıkarılması gerekir.

Lekelerin zemin döşemeleri üzerinden çıkarılması esnasında parke ya da lambrinin hasar almaması da önem taşır. Bu sebeple ilgili ortama uygun leke çıkarıcılar ve hassas temizlik işlemi gerekir. Firmamız, çıkarılması en zor lekeleri ve harç kalıntılarını özenle ve en kısa sürede çıkarır.

Ev Temizliğinde Dikkat Edilecek Hususlar

Mahmutlar ev temizliği, ev temizliğinde son derece dikkatli yaklaşımlara sahiptir. Ev temizliğinde kurumsal hizmet sunan işletmemiz, cam silerken de uzun süre parlaklık sağlamaktadır. Cam silmede eski usullerin yerine modern alet ve yöntemler kullanılır. Silinen camların kâğıtlarla kurulanması çiziklere neden olacaktır.

 Bu sebeple cam silerken hassas hareket edilmesi ve ıslaklığı kısa sürede çeken bezlerle kurulanması gerekir. Firmamız yüksek katlı binaların cam yüzey temizliği için özel eğitim almış elemanları ile hizmet sunar. Ofis temizliğinde de önerilen şirketlerden olan firmamız, yaşam alanlarını kısa sürede ve etkili şekilde temizler.

Call Now ButtonHemen Ara