Açılış - Kapanış 7/24
Telefon +90543 866 66 81
e-mail: nobeltemizlikk@Gmail.Com

Alanya Temizlikçi Bayan

Alanya Temizlikçi Bayan

Alanya Temizlikçi Bayan

Alanya temizlikçi bayan olarak Alanya bölgesinde çoğu firmaların, ofislerin veya özel şirketlerin temizlikte bayan çalışanları tercih etmektedirler. Temizlik isleri genelde bayanların en çok sıkıntı ettikleri ve özenle yapılmasını  istedikleri iştir.

Temizlik işleri bir evde bulunan odaların ve diğer kullanılan tüm  eşyaların incelikle yapılması gereken düzenli iştir. Temizlik işi belli bir düzene göre başlayan sıralı iştir. Bir inşaat bitimindeki evin kalıntıları alınmadan pencere cam temizliği yapılmaz. Bu sebeple genelde bu işi sürekli yapan isinin ehli olan şirket tarafından yönlendirilen bayan temizlikçiler istenir.

Temizlik İşinde Bayanların Tercih Edilmesi

Alanya temizlikçi bayan olarak günümüzde son çıkan is kanununa göre sürekli ve günlükte olsa sigortalı  olarak çalışması zorunludur. Bazı ev kadınları kendi çevresindeki komşusunun önerisiyle temizliğe gitmektedir. Yalnız bu tür işlerde tanımadığı yer olduğundan ödemede ve işten dolayı sorun yasarlar.

Bu sebeple Temizlik şirketlerinin yönlendirmesiyle giden bayanlar daha avantajlıdır. Temizlikçi olarak şirketin elemanı olması ve  işinde temiz ve seri  şekilde çalışması önemlidir. Ev kadınları da evinin temizliği için bayan çalışanları tercih eder. Bayan temizlikçiler işini erken bitirdiğinde zamandan daha fazla kazanmasına avantaj sağlar.

Temizlikçi Bayanların  Çalışma Metotları

Alanya temizlikçi bayan elemanlar apartman dairesi, özel dershane veya ofis temizliğine gönderilirken öncelikle temizlik ekibi daireye veya özel dershaneye gider yapılacak yerin durum analizini yapar. Çalışma saati olarak sabah 8, aksam 8 kadar çalışma izni verilir. Dershane temizliğine giderken şirketimizde önceden hazırlanmış temizlik kolisi ve temizlik araçlarıyla  çalışanları şirket arabasıyla bırakır. Temizlik işini bitirince ücretini nakit olarak alırlar.

Alanya’da Bayan Temizlikçiler

Alanya turistik yer olduğu için yazlık evi olanlar veya kiraya verenler yazın gelmesiyle evlerinin temizliğini  yaptırmak isterler. Alanya’da isim yapmış firmamız olarak uzman  temizlikçi bayan istediğinizde bizi aradığınızda  adresinize yönlendiririz.

Ekip çalışanımız, temizlik takımı ve araçlarıyla evinize gelir.  Evinizin durumuna göre fiyat belirlenir anlaşma sağlandığında temizlik işini yapmaya baslar. Temizlik işini bitirince ücret ödemesi yapılır. Temizlikçi bayan elemanımızın işini temiz, düzenli, seri şekilde yaptığından ev sahibi memnuniyeti kazanmış olur.

Formun Üstü

Formun Altı

Call Now ButtonHemen Ara