Açılış - Kapanış 7/24
Telefon +90543 866 66 81
e-mail: nobeltemizlikk@Gmail.Com

Antalya Koltuk Yıkama

Antalya Koltuk Yıkama

Antalya Koltuk Yıkama

Antalya koltuk yıkama Birçok temizlik hizmetine öncülük eden firmamız, Antalya koltuk temizliği hizmetleri ile de tüm müşterilerinin isteklerini karşılıyor. Firmamız tüm koltuklarınızın en iyi şekilde görünmesini sağlamak ve kullanım ömrünü uzatmak için en derin temizleme hizmetini sizlere sunmaktadır. Kullandığı son teknoloji cihazlar ve kaliteli ürünler ile profesyonel bir hizmet sunar.

En kaliteli koltuklar bile, kir, toz, evcil hayvan tüyleri gibi etkenlerden dolayı derin bir temizlenmeye ihtiyaç duyar. Liman Temizlik olarak firmamız, uzun yıllardır bilgi ve deneyimi sayesinde her büyüklükte koltuğu derinlemesine temizlemektedir. Koltukların durumuna göre çok çeşitli temizleme yöntemlerini sizlere sunuyoruz. Bu sayede sizlere derinlemesine temizliğin verdiği huzuru tatmak kalıyor. Koltuklarınızı temizlerken sizlerin istek ve arzularını ön planda tutarak kusursuz deneyime şahit olmanızı sağlıyoruz.

Antalya Koltuk Yıkama Hizmetlerinde Kumaş Türünün Önemi

Liman Temizlik olarak firmamız, son teknolojiye uygun yöntemleri derleyerek sizin için en uygun olanı seçiyor. Koltuklarınız ipek, pamuk, kadife, fitilli kadife, deri vb. kumaş türlerinden herhangi birine sahip olabilir. Kumaş türünüz her ne olursa olsun, hangi temizleme yöntemini kullanacağımızı en iyi şekilde belirliyor ve memnuniyetinizi sağlıyoruz.

Antalya koltuk yıkama hizmetini sağlarken, kumaş türüne özellikle önem veriyoruz. Koltuklarınız deri veya hassas kumaşa sahipse kuru temizleme hizmeti uyguluyoruz. Eğer koltuklarınız sentetik elyaftan yapılmışsa, sıcak su ekstraksiyon temizliği yapabiliyoruz. Temizleme yöntemi her ne olursa olsun, işlemin sonunda tüm koltuklarınız mürekkep, yağ, boya gibi inatçı lekelerden bile hızlıca arınmış oluyor. Bu avantajlı işlemler sayesinde uzun süre temiz koltuklara sahip olabiliyorsunuz.

Koltuğunuzun kumaş türüne, şekline, ne kadar kirlediğine ve sizin isteklerinize göre belirlediğimiz temizlik yöntemi, Antalya koltuk temizligi hizmetlerinin en iyisidir. Kahve, yağlı yiyecekler, kan, mürekkep, kusmuk gibi her koltukta olabilecek inatçı lekeler için buharlı sıcak su çekme yöntemini tercih edebiliyoruz. Tabi bu yöntemi kullanırken özel deterjanlar kullanmayı da ihmal etmiyoruz.

Oluşan lekelere ön işlemi uyguladıktan sonra, alanında profesyonel ekibimiz koltuk liflerine sıcak su enjekte ederek, biriken kiri ve tozu tamamen temizleyecektir. Ardından son teknoloji ile üretilmiş makinenin emiş gücü sayesinde, tüm kirler geri çekilir. Bu sayede koltuğunuz derin bir şekilde temizlenir ve tüm kötü kokulardan arınmış olur. Siz de Antalya koltuk yıkama hizmetimizden yararlanarak, derinlemesine temiz ve mis kokuya sahip koltuklara kavuşabilirsiniz.

Antalya Koltuk Yıkama Fiyatları

Antalya koltuk yıkama fiyatları birbirinden farklıdır. Sizler de, profesyonel koltuk temizleme maliyetlerinin, neden bir şirketten diğerine farklılık gösterdiğini merak ediyor olabilirsiniz. Bunun nedeni, her şirketin farklı yöntemler ve malzemeler kullanması ile farklı fiyat stratejisi oluşturmasından kaynaklanmaktadır.

Koltuk temizletmek için ne kadar ücret ödeyeceğiniz sizin seçimlerinize bağlıdır. Bu nedenle koltuk temizleme maliyetine ve hangi firmayı seçeceğinize temkinli bir şekilde karar vermelisiniz. Liman Temizlikolarak firmamız, ev temizliğinin her alanında kusursuz hizmet vermekle birlikte en uygun fiyatı da sizlere sunmaktan gurur duyuyor.

Antalya koltuk yıkama hizmeti fiyatlarını etkileyen bazı unsurlar şunlardır:

 • Koltukların tipi ve sayısı: Her şirket farklı fiyata sahip olsa da fiyat artışını etkileyen bazı unsurlar mevcuttur. Eğer koltuklarınızın sayısı fazla ve ebatları büyükse, temizlik ücreti o oranda artış gösterecektir.
 • Kumaş türü ve temizleme yöntemi: Temizlik maliyeti, uygulanan yöntem ve malzemeye göre farklılık gösterebilmektedir.
 • Zamanlama: Resmi tatiller gibi çalışma saatlerinin dışındaki zamanlarda yapılan temizlikler daha ücretli olabilmektedir. Eğer fazla ücret ödemek istemiyorsanız, çalışma saatlerine uygun bir zaman dilimi seçmelisiniz.
 • Ek servis ücretleri: Evde koltuk yıkama hizmeti satın aldınız ve aldığınız hizmetten çok memnun kaldınız. Böyle bir durumda ek bir ücret ödeyerek ek servis hizmetlerinden yararlanabilir ve istediğiniz diğer temizlik hizmetlerine de sahip olabilirsiniz.

Antalya Liman Temizlik Şirketi olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle fiyatlarımızı en uygun seviyede tutmaya ve sizlerin memnuniyetini üst seviyeye taşımaya özen gösteriyoruz.

Antalya Koltuk Temizleme Türleri

Koltuk temizleme yönteminin doğru seçilmesi en yüksek standartta hijyeni sağlar ve koltuklarınızın herhangi bir hasar almasını engellemeye yardımcı olur. Kullanılan koltuk temizleme yöntemleri ise aşağıdaki gibidir:

 • Sıcak Su İle Kirleri Çıkarma Yöntemi: Koltuğunuz sentetik bir yapıya sahip ve yün kumaştan yapılmışsa, bu yöntem sizin için uygundur. Bu yöntem sayesinde, sıcak su doğrudan kumaş liflerine ulaşacak ve güçlü bir vakum gücü ile geri emilecektir. Bu sayede tertemiz bir koltuğa nemden arınmış bir şekilde sahip olabilirsiniz.
 • Kuru Koltuk Temizleme Yöntemi: Eğer koltuğunuz suya dayanıklı bir yapıya sahip değilse, kuru koltuk temizliği yöntemi tercih edilmelidir. Profesyonel bir şekilde yapılan bu işlemle, koltuklarınız tertemiz olacaktır. Bu yöntemde kumaş türü incelendikten sonra kumaşın cinsine göre en iyi solüsyonlar belirlenecektir. Antalya koltuk temizliği şirketleri tarafından yapılan bu işlemde, her türlü kir ve leke ön işlemden geçirilecektir. Özel bir makine kullanılarak kumaşın derinliklerine inilecek ve en iyi sonuca ulaşılacaktır.
 • Kuru Köpük Temizleme Yöntemi:Bu yöntem, en hassas ve en zayıf kumaş türüne sahip olan koltuklara uygulanır. Uygulanan bu yöntemde öncelikle vakumlama işlemi uygulanır ve her türlü kiri çözmek için özel malzemeler temin edilir. Son teknolojiye uygun özel bir makine yardımıyla yüzeyin fazla ıslanması engellenir. Uygulanan köpüğün sertleşmesi beklenir ve güçlü bir vakum sayesinde emilimi gerçekleştirilir. Yaklaşık 1 saat beklenildikten sonra koltuklar kullanıma hazır hale gelecektir.

Antalya koltuk temizlik şirketleri arasından tercih yaparken, tüm bu detaylara hâkim bir firma ile anlaştığınıza emin olmalısınız. Aksi takdirde, yıpranmış ve iyi temizlenmemiş koltuklarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Antalya Liman Temizlik Koltuk Temizleme Süreci

Temizlik işlemleri bizler için incelikle yapılması gereken bir süreçten oluşmaktadır. Bu nedenle de hangi yapıyı veya hangi eşyayı temizlersek temizleyelim, kusursuz bir sonuca ulaşabilmek için bir süreç belirlemekteyiz.

Koltuklarınızı aldığınız ilk günkü haline getirecek sürecimiz ise şu şekildedir:

 • Öncelikle koltuğunuzun nasıl temizlenmesi gerektiğini belirliyoruz.Koltuğunuzu temizlemeye başlamadan önce kumaş türünü detaylı bir şekilde inceliyor ve size en mükemmel sonucu yaratacak temizleme yöntemini belirliyoruz. Sürecin başlangıcı olarak kabul edeceğimiz bu yöntem sayesinde en etkili sonucu almanızı sağlıyor ve koltuk yıpranmasının önüne geçiyoruz.
 • Koltuklarınızı inceliyor ve en uygun temizleme malzemesini seçiyoruz. Antalya halı koltuk yıkama gibi hizmetlerde, temizlenecek eşyanın ne durumda olduğu çok önemlidir. Ne kadar kirli olduğu veya inatçı lekelere sahip olup olmadığı, profesyonel ekiplerimiz tarafından incelenir ve duruma göre en iyi temizlik malzemeleri seçilir.
 • Koltuğunuzu derinlemesine temizliyoruz.Tüm bu adımlar geçildikten sonra koltuğunuzu temizlemeye başlıyoruz. Doğru seçilmiş temizlik yöntemi ve malzemelerinin yanı sıra alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilen bu işlem ile tertemiz koltuklara kavuşmanızı sağlıyoruz.
 • Yaptığımız işlemi kontrol ediyoruz.Koltuğunuzu kusursuz bir şekilde temizledikten sonra herhangi bir yerinde ufakta olsa bir leke kalıp kalmadığını kontrol ediyor ve koltuklarınızı bu kontrollerden sonra sizlere teslim ediyoruz.

Eğer siz de alanında uzman bir şirket ve alanında profesyonel ekipler tarafından koltuklarınızın temizlenmesini istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve bu muhteşem deneyimden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara