Açılış - Kapanış 7/24
Telefon +90543 866 66 81
e-mail: nobeltemizlikk@Gmail.Com

Avsallar Temizlik Şirketleri

Avsallar temizlik şirketleri

Avsallar Temizlik Şirketleri

Avsallar temizlik şirketleri olarak sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyat garantisiyle sunmaktayız. Firmamız profesyonel ekibi ve kullandıkları malzemenin kalitesi ile ilçenin en iyi temizlik şirketidir.Avsallar Antalya bölgesinin ilçelerinden bir tanesidir. İlçe özellikle yaz aylarında yerel turistlerin ve yazlıkçıların gelmesinden dolayı oldukça kalabalık olmaktadır. Avsallar ilçesinde sizlere en iyi temizlik hizmeti vermeyi vaat ediyoruz.

Avsallar temizlik firması olarak ev, ofis, bina dış cephe gibi alanlarda temizlik işlerinizi itinayla yapmaktayız.  Ev ve ofis temizlikleriniz için her gün gelebildiğimiz gibi haftalık ve aylık olarak düzenli aralıklarla temizlik hizmeti verebilmekteyiz. Ayrıca talep ettiğiniz duruma göre halı, perde ve koltuk yıkama hizmeti de sunmaktanız. Sizler temizlenmesini istediğiniz yerleri bize bildirdiğiniz takdirde bütün bölgeleri itinayla temizlemekteyiz.

Avsallar temizlik firmaları ile evlerinize ofislerinize ve hatta binaların dış cephelerine güzel bir dokunuş istediğiniz takdirde bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın sizler için hazırlamış olduğu fiyat teklilerini değerlendirerek yıllarca sürecek bir çalışmanın ilk adımını atabiliriz.

Avsallar Ev Temizliği

Avsallar ev temizliği  Liman Temizlik firması olarak evlerinizi temizleyerek mutlu yuvalar oluşturmayı amaçlamaktayız. Bölgede kış ayları sakin geçerken yaz aylarında temizlik şirketimize gelen talepler daha fazla olmaktadır. Bizleri tercih ettiğinizde evlerin metrekarelerine göre fiyat teklifimizi hazırlarız. Daha sonra kendi malzemelerimizle evinize gelerek temizliği başlatırız. Avsallar ev temizlik şirketleri olarak ev temizliği ihtiyacınız için uygun fiyatı verirken evlerinizi özenle temizlemekteyiz.

Ev temizliğinde en önemli etken oda sayısıdır. Temizlenmesini istediğiniz her odanız özenle temizlenmektedir. Öncelikle ev havalandırılarak kirli havanın dışarı çıkması sağlanır. Daha sonra zemin süpürülür, vitrin ve dekoratif ürünlerin tozu alınır, camlar silinerek ana temizlik tamamlanır. Salon ve yatak odalarında yapılan temizliğin ardından mutfak ve daha sonra da banyo temizlenir. Eğer isterseniz firmamızdan detaylı ev temizliği de yaptırabilirsiniz. Detaylı temizlik kapsamında dolap içlerinin temizlenmesi, mutfak dolaplarının ayrıntılı silinmesi gibi temizlik işleri yapılmaktadır. Avsallar ev temizlik firmaları evinizin temizliği için elinden geleni yapmaktadır. Firma olarak profesyonel ekiplerimizle hızlı bir şekilde temizlik ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz.

Avsallar Ofis Temizliği

Avsallar temizlik şirketleri adına en çok talep gelen konulardan biri de ofis temizliğidir. Liman Temizlik firması olarak Avsallar bölgesinde bulunan iş yeri ve ofislerininiz temizliğini günlük haftalık veya aylık aralıklarla yapmaktayız.

Günlük ofis temizliğinde genellikle sabah saatlerinde veya akşam iş çıkışında personeller işyerinden ayrıldıktan sonra temizlik başlamaktadır. Ofis temizliği kapsamında masaların silinmesi, elektronik malzemelerin silinmesi, toplantı odasının silinip süpürülmesi, zeminde halı varsa süpürülmesi ve parkeler silinmesi yer alır. Aynı zamanda cam kenarlarındaki plastik alanlarda silinmektedir. Varsa mutfak ve kahve makinesi temizlenir ve günlük banyo temizliği yapılır. Ayrıca ofislerde bulunan çöpler de atılmaktadır. Haftalık ofis temizliğinde ise daha detaylı temizlik yapılmaktadır. Günlük temizliğe ek olarak camlar da silinmektedir.

Ofis temizliği oldukça dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çalışan personel her zaman daha temiz ve düzenli görünen bir ortamda çalışmayı tercih edecektir. Dağınık ve kirli ofislerde kimse çalışmak istemeyeceği gibi gelen misafirler ve müşterilerde de önyargıya yol açabilmektedir. Avsallar temizlik şirketleri olarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.

Avsallar Dış Cephe Temizliği

Avsallar dış cephe temizliği İç mekânların temizliği kadar dış cephe temizliği de önem taşımaktadır. Dış cephe temizliği genellikle cam plaza veya ofis temizlikleri kapsamında yapılmaktadır. Avsallar dış cephe temizliği olarak bugüne kadar edindiğimiz tecrübelerle dış cephelerinizi en iyi şekilde temizleme garantisi vermekteyiz.

Hava şartları, yağmur, rüzgâr, toz, araç egzozlarının kiri, fabrika ve soba bacalarından çıkan dumanlar bina dış cephelerinin kirlenmesine sebep olmaktadır. Avsallar temizlik şirketleri olarak kirlenen dış cephelerini profesyonel ekipler ve kaliteli deterjanlarımız sayesine kısa süreli ve kaliteli temizlik hizmeti sunmaktayız. Liman Temizlik şirketi olarak kullanılan deterjanlar birikmiş kirleri temizlerken temizlenen bölgede cila gibi kaplayarak yeni oluşacak olan kir ve pisliği barındırmadan kirlenmesini engellemektedir.

Avsallar temizlik şirketi olarak dış cephe temizliği için genellikle temizlik asansörü kullanılmaktadır. Binanızın cephesine kurularak platform sayesinde uzman personellerimiz iş güvenliği çerçevesinde dış cephenizi temizleyerek binanın şık ve temiz olmasını sağlamaktadır.

Dış cephe temizliği için firmamızı arayarak Fiyat teklifi alabilirsiniz. Binanızın kaç katlı olduğu, cephe metrekaresi, temizlik yapacak personel sayısı, kullanılacak ekipmanlar gibi unsurlar göz önünde bulundurulup bir fiyat teklifi çıkartılır.

Avsallar Temizlik Şirketleri Hizmetleri

Avsallar temizlik, yukarıda da bahsettiğimiz gibi ev temizliği, ofis temizliği ve dış cephe temizliği başta olmak üzere yaşam alanlarını güzelleştirmek için çalışmaktadır. Avsallar temizlik şirketi olarak yıllarca edindiğimiz deneyimler sayesinde talep ettiğiniz alanları profesyonel kadrosu ile temizlemektedir. Ayrıca kulanmış olduğu kaliteli deterjanlar sayesinde temizlenmesi gereken alanları kolay ve hızlı bir şekilde dezenfekte etmektedir.

Son zamanlarda pandeminin de ortaya çıkmasıyla dünyada insanlara temizliğe daha fazla önem vermeye başladı. Bizlerde sizin bu titizliğiniz doğrultusunda çalışarak beklentilerinizin tam karşılığını vereye çalışmaktayız.

Liman Temizlik firması sizlerin istediğiniz alanların temizliğini yaparken şirket içinde aldığı eğitimeler sayesinde hangi malzemeyi nerede kullanacağını iyi bilmektedir. Bundan dolayı daha doğru ve kolay bir temizlik gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda eğitimler personellerimize hız kazandırarak gün içeresinde daha fazla temizlik yapılmasını da sağlamaktadır.

Avsallar Liman temizlik şirketi olarak sizlerin yaşadığınız evleri, çalıştığınız ofisleri temizleyerek daha hızlı olmanızı sağlamaktayız. Firmamız sürekli gelişerek kendini yenilemektedir. Yaşam alanlarınızı içiniz rahat bir şekilde bizlere teslim edebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara