Açılış - Kapanış 7/24
Telefon +90543 866 66 81
e-mail: nobeltemizlikk@Gmail.Com

Kemer Temizlik Şirketleri

Kemer Temizlik Şirketleri

Kemer Temizlik Şirketleri

Kemer temizlik şirketleri arasında ön plana çıkan Liman Temizlik şirketi olarak ev inşaat dış cephe cam temizliği gibi bir çok alanda profesyonel temizlik hizmeti sunmaktadır.  İnşaat temizliği, ev temizliği, ofis temizliği, dış cephe cam temizliği dâhil tüm temizlik anlarınızda hizmet vermektedir. Temizliği dert olmaktan çıkarmayı; kendimize vizyon belirledik. Bu vizyonun peşinde yıllardır tecrübeli ve profesyonel bir ekiple daha da gelişiyoruz.

Teknolojiye uyum sağlayarak uygun ekipmanlar ve tecrübeli bir ekiple yıllardır sizler için hizmet veriyoruz. Temizlik işlerinizi riske atmadan güvenilir şirketlere teslim etmelisiniz. Kemer temizlik firmaları olarak sizin için hep daha iyisi için çabalıyoruz. Üstün körü bir temizlik değil kusursuz ve parıldayan bir temizlik ile geride mutlu müşteriler bırakmak istiyoruz. Kemer Liman Temizlik şirketi ile iletişime geçerek ışıl ışıl parıldayan, detaylı temizliğinizi başlatabilirsiniz.

Kemer İnşaat Sonrası Temizlik

Kemer inşaat temizliği olarak kemerde İnşaat sonrası ev daire villa dış cephe cam temizlik gibi genelde göz korkutur. Kendi imkanlarınızla temizlemeye kalktığınızda gerçekten korkutucudur. Ama Kemer inşaat sonrası temizlik hizmeti veren firmamız sayesinde korkularınızı yok ediyoruz. Moloz birikintileri, dökülmüş boya lekeleri, kurumuş sıva, çimento lekeleri, pencere ve kapıdaki yapışkanlı etiketler… Tüm bunlar zor olarak görünen lekelerdir. Doğru yöntem kullanılmadığında duvar, zemin ve PVC gibi yerler zarar da görebilir. Kemer temizlik şirketleri ekibimiz tüm bu işlemler için gerekli ekipmanlarla ve tecrübeleri sayesinde hepsini hızlıca ve profesyonel şekilde zarar vermeden temizler.

Öncelikle ortada moloz birikintilerinden arındırırız. Temizlenen yerlere, onlardan toz gelmesini önleniriz. Pencere, kapı, cam da bulunan etiketleri ekipmanlarımızla sökeriz. Pencere, kapı ve camda kalan çimento sıva ve boya kalıntılarını titizlikle kazırız. Fayanslardaki derz kalıntılarından arındırırız. Kireç sökücü ile kireçli bölgeleri çözeriz. Tüm dolap, kapı, pencerelerinizi tozdan arındırırız. Peteklere bulaşan sıvaları kazırız ve aralarına kaçan tozları temizleriz. Detaylı olarak bütün yapıyı süpürür ve sileriz.

Ekibimizle size verilen saatte evinize ulaşırız. Belirttiğimiz saatte temizlik işlemini bitirip size evi teslim ederiz. İnşaat sonrası temizliğinizde sizlere son teknoloji cihazlarla kaliteli bir hizmet sağlıyoruz. Kemer temizlik şirketleri Liman Temizlik firmamız sayesinde inşaat izlerinden eser kalmaz. Tertemiz iç açan bir görünüm ortaya çıkarırız.

Kemer Ev Temizliği

Kemer ev temizliği konusunda profesyonel ve tecrübeli bir ekip ve ekipmanlarla hizmet vermekteyiz. Ev temizliğinde aşamalı olarak ilerliyoruz. Oda, salon, mutfak, banyo, tuvalet gibi bölümleri sırayla ve ayrıntılı bir şekilde temizliyoruz.

Kemer ev temizlik şirketleri arasında ön plana çıkan firmamız ev temizliğinizde sizlere profesyonel bir hizmet sunuyor. Yılların verdiği tecrübe ve güler yüzlü ekiple temizliğinizi en hızlı şekilde yapıyoruz. Kemer Temizlik olarak son teknoloji cihazları kullanıyoruz.

 • Salon temizliğinde; Buharlı temizliğimiz sayesinde hem bakteri önleyici bir hizmet veririz hem de çıkmayan inatçı lekeleri sökeriz. Cam ve kapıları silerek tozlardan arındırıyoruz. Avize, priz ve dolapların temizliğini güvenli bir şekilde yapıyoruz. Halıları süpürür ve gerek duyuluyorsa sileriz. Mobilyalarınıza gerekli bakımı yaparak daha temiz görünmesini sağlıyoruz.
 • Mutfak temizliği için; Fayansların arası detaylıca temizlenir. Kararan ya da sararan derzleri uygun temizlik malzemeleriyle beyazlatıyoruz. Mutfak dolaplarınızı uygun ürünlerle temizleriz. Ocak ,fırın ve aspiratörlerinizi özel kimyasallarla yağdan ve kirden arındırırız. Sadece görünen yerleri değil buzdolabı, bulaşık makinesi gibi eşyalarınız çekilir ve altını temizleriz.
 • Banyo ve tuvalet için Kireç olan duşa kabin ve musluk başlarını parlatırız. Sararan küvet ve jakuzi gibi eşyaları uygun ürünlerle temizleyip beyazlatıyoruz. Aynalarınızı özel cam bezleriyle temizleriz.

Kemer temizlik şirketleri olarak evinizin tüm detaylı temizliğini zamanında tamamlayarak size evi teslim ederiz. Kullandığımız son teknoloji cihazları sayesinde sizlere profesyonel bir hizmet veriyoruz.

Kemer Ofis Temizliği

Kemer ofis temizliği alanında da sizlere kaliteli bir hizmet sağlıyoruz. Sürekli olarak kullandığınız ofislerinizi detaylı bir temizlikten geçiriyoruz. Detaylı ve titiz temizliklerimiz sayesinde ofislerin en çok tercih ettiği firmaların başında gelmekteyiz.

Ofisler iş hayatımız için son derece önemli yerlerdir. Çalışanların sağlığı kadar müşterinin gözünde bıraktığınız etki de son derece önemlidir. Bundan dolayı ofis temizliği son derece önemlidir.

Genel olarak ofis temizliğinde hizmetlerimiz;

 • Cam temizliği
 • Masa, sandalye temizliği
 • Toz alma
 • Çöplerin boşaltılması
 • Mutfak temizliği
 • Tuvalet temizliği

Kemer Liman temizlik şirketi olarak daima sizin için profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Son teknoloji cihazlar ve profesyonel yöntemlerle temizliğinizi en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz.

Kemer Temizlik Şirketleri Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizliği iş güvenliği konusunda en titiz olduğumuz alandır. İş güvenliğine son derece hassasiyet gösteriyoruz. Kemer dış cephe temizliği şirketi olarak plaza, rezidans, işyeri binalarınız gibi yüksek katlı tüm binalarınıza yetişiyoruz. Uzanmadığımız yetişemediğimiz bina bırakmıyoruz. Bina yüksekliğinize bağlı olarak gerekli araç ve koruyucu ekipmanlarla geliyoruz.

Cam silme, ya da yeni taşınılan binaların pencerelerinde olan etiket ve yapışkanları kolaylıkla söküyoruz. Dış cephede yapılacak temizlik işlemini titizlikle bitirip sonlandırıyoruz. Temiz camlar ve temiz bir dış cephe olarak size teslim ediyoruz.

Kemer temizlik şirketi Liman Temizlik olarak sizler için verdiğimiz hizmetlerimiz:

 • Ev temizliği
 • Ofis temizliği
 • İnşaat sonrası temizlik
 • Dış cephe temizliği
 • Villa temizliği
 • Su deposu Temizliği
 • Mermer cilalama
 • Endüstriyel dağcılık
 • Mobilya temizliği

Tüm bu alanlarda profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Siz de firmamız iletişim kanallarını kullanarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara