Açılış - Kapanış 7/24
Telefon +90543 866 66 81
e-mail: nobeltemizlikk@Gmail.Com

Konyaaltı Temizlik Şirketleri

Konyaaltı Temizlik Şirketleri

Konyaaltı Temizlik Şirketleri

Konyaaltı temizlik şirketleri Liman Temizlik olarak Konyaaltı bölgesinde profesyonel temizlik hizmeti veren tek firmadır , Konyaaltı bölgesinde inşaat sonrası ev ofis dış cephe cam temizliği gibi bir çok alanda temizlik hizmeti veren firmadır. Kullanmış olduğumuz son teknoloji cihazlarla sizlere güvenli bir temizlik sağlıyoruz. Profesyonel yöntemlerle işinin ehli bir ekibe sahibiz. Liman temizlik firmamızın önceliği her zaman müşteri kitlemize en iyi hizmeti vererek memnuniyet kazanmaktır. Şirketimizi her gün biraz daha ileriye taşıyacak olan şeyin, sizlerin memnuniyeti olduğuna inanmaktayız.

Böylelikle doğru bir ekip ve zaman planlaması yaparak büyük iş gücü gerektiren temizlik işlerinin de altından kolaylıkla kalkabilmekteyiz. Personellerimiz sizlere dış cephe temizliğine kadar her alanda faaliyet göstermektedir. Cam silme, tadilat sonrası temizliği yapma, rutin ev temizliği yapma gibi ev işleriniz için de hizmet veriyoruz. Konyaaltı temizlik firmaları arasında firmamız da aktif olarak faaliyet göstermektedir. Bizden temizlik hizmeti alan tüm müşterilerimizin soru ve istekleri için temizliğin başından sonuna kadar tüm personellerimizle ilgilenmekteyiz. Siz de firmamız iletişim kanallarını kullanarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Konyaaltı İnşaat Sonrası Temizlik

Konyaaltı inşaat temizliği  olarak kısa sürede Konyaaltı bölgesinde ev inşaat dış cephe cam temizliği gibi bir çok alanda inşaat sonrası temizlik hizmeti vermektedir. İş ahlakına hâkim Konyaaltı bölgesinde uzman personellerimizle  profesyonel temizlik hizmeti vermekteyiz. İşine ve çalışma saatlerine bağlı, iş disiplini bilincine sahip personellerle çalışarak her gün şirketimizi bir adım daha ileri taşımaktayız.

Önceki memnuniyet dolu işlerimizi referans alan müşteri kitlemizi günden güne büyütmekteyiz. Konyaaltı temizlik şirketleri içinde tercih edilenler listesinin başında gelmekteyiz. İhtiyacınız olan her an bize ulaşmanız takdirde her türlü temizlik işinizi en kısa süre içinde ve hijyen koşullarına bağlı kalarak yapmaktayız.

Büyük yapıların inşaat sonrası temizliğini de yapmaktayız. Konyaaltı inşaat sonrası temizlik işlerine bakan personellerimiz ile en kısa sürede dairelerinizi temizlemekte ve teslim etmekteyiz. Büyük yapıların inşası sonrasında oluşan inşaat artıklarını temizleyebilmede de deneyimli personellerle çalışmaktayız. Harç döküntülerine, boya kalıntılarına varıncaya kadar evlerinizi a dan z ye temizlemekteyiz. İnşaat sonrası oluşan tozu ve kiri arındırmaktayız.

Konyaaltı Ev Temizliği

Konyaaltı ev temizliği Şirket olarak geniş yelpazeli bir faaliyet alanında çalışmaktayız. Evlerinize tereddütsüz alabileceğiniz güvenilir personellerle hizmet vermekteyiz. Çalışanlarımızı evlerinizdeki değerli eşyaların temizliğinde ayrıcalıklı hassasiyet sağlanması için bilinçlendirmekteyiz.

ev temizliği hizmeti veren firmamız evlerinizi en gelişmiş teknoloji cihazları ile temizliyor. Mutfak, lavabo, balkon, salon gibi yerleri en iyi şekilde temizliyoruz. Konyaaltı ev  temizlik şirketleri arasında örnek gösterilecek işlerimizle, durmadan ilerlemeye devam etmekteyiz. Ev temizliklerimizde gerekli tüm hijyen koşullarına dikkat etmekteyiz. Temizlik aşamalarını da şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Koltuk süpürme, koltuk silme, koltuk altlarının çekilmesi ve silinmesi
  • Cam silme, balkon yıkama, teras temizleme
  • Çamaşır katlama, çamaşır yıkama, tül perde yıkama
  • Banyo temizleme, tuvalet temizleme, mutfak dolapları temizleme

Gibi eve dair tüm işleriniz yapılmaktadır. Çalışanlarımız temizlik esnasında tam hijyenin sağlanabilmesi için temizlik eldiveni kullanmaktadır. Çeşitli temizlik ürünleriyle evinizde temizlenmedik bir köşe bırakmayan personellerimiz istediğiniz gün ve saatlerde çalışmaktadır.

Konyaaltı Ofis Temizliği

Konyaaltı ofis temizliği  Liman Temizlik şirketi ofislerinizi iş yerlerinizde profesyonel uzman kadroyla temizlik hizmeti veren tek firmadır. Uzun saatler çalıştığınız, müşterilerinizi ağırladığınız yoğun temponuzda önemli bir vakit geçirdiğiniz ofislerinizi yüksek temizlik standartlarına getirmektedir. Çalıştığınız ortamın temiz ve güzel kokmasını sağlarken hijyen dolu bir ortamda iş veriminizin artmasına da neden olmaktadır.

Konyaaltı ofis temizliği yapan personellerimiz müşterilerinizi temiz ve düzenli bir ortamda ağırlama imkânı sunmaktadır. Temizlik elemanlarımız ofis içinde yer alan tuvalet, çalışma masaları gibi alanları temizlemektedir. Temizlik masaların tozunu alma, yerleri süpürme silme, camları temizleme, eşyaların tozunu alma gibi aşamalardan oluşmaktadır. Konyaaltı ofis temizlik şirketleri içinde şirketimiz tecrübeli çalışanlarımızla ilgili aldığı güzel geri dönüşler sayesinde müşterilerimiz tarafından yeniden tercih edilme başarısını elinde tutmaktadır. Böylelikle ‘’devamlı müşteri’’ kitlemiz artmaktadır. Ofisiniz hangi boyutta olursa olsun gerekli temizlik personeli yönlendirilmektedir. Bir temizlik planı çerçevesinde ilerlenmektedir.

Konyaaltı Dış Cephe Temizliği

Konyaaltı dış cephe temizliği   Dış cephe temizliği personelimizde dikkatli ve işinde yeterli tecrübeye sahip kişilerden oluşmaktadır. İş esnasında gerekli tedbirler alınmaktadır. Binaların dış cepheleri temizlenirken gerekli teçhizat sağlanmaktadır. Konyaaltı dış cephe cam temizliği yapan personellerimiz daha önce dış cephe temizliği yapmış bu iş de yeterli beceriye sahip kişilerdir.

Şirketimiz özellikle temizliğin önem kazandığı bu günlerde yeterli sayıdaki temizlik personeliyle tüm alanlarda temizlik işi yapmaktadır. dış cephe cam temizlik şirketleri olarak faaliyet gösteren sayılı şirketler içerisinde yer almaktadır.

Durmadan büyümek için azimle çalışan şirketimiz eleman sayılarına yenilerini ekleyerek daha büyük temizlik işleri de alabilmektedir. Daha temiz evler, daha temiz ofisler ve dış cepheler için şirketimizle iletişime geçerek siz de ihtiyacınız olduğu alanda temizlik desteği alabilirsiniz. Temizlik elemanlarımızın çalışma gün ve saatlerini ayarlayabilirsiniz. Belirlediğiniz günlerde veya sürekli olarak temizlik hizmeti alma imkânı sunan fırsat paketlerimizden de yaralanabilirsiniz. Dış cephelerinizin bakımlı olması için firma olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Konyaaltı Temizlik Şirketleri Hizmeti

Evlere, şirketlere, ofislere temizlik elamanı gönderen, dış cephe temizliği yapan, yeni yapıların inşaat sonrası temizliğini yapan birçok temizlik şirketi bulunmaktadır. Bunlar arasında bizim şirketimiz ise profesyonel olarak çalışan sayılı şirketlerden biridir. Kişisel alanlarınıza güvenle alabileceğiniz temizlik personellerimizle sizlere her an temizlik desteği vermekteyiz. Villa temizliği gibi alanları da temizlenmekte ve dilerseniz eğer sürekli personel desteği sağlanmaktadır.

Bu yerlerde de aynı temizlik adımları uygulanır, genel bir düzenleme sonrası halılardan kapı kollarına, prizlere kadar her yer temizlenmiş olarak teslim edilir. Varsa kiriş, tablo gibi alanlar temizlenir. Konyaaltı liman temizlik şirketi bu çok kapsamlı temizliği ile dikkatleri çekmekte ve yeni müşteriler edinmeyi başarmaktadır. Siz de firmamız iletişim kanallarını kullanarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara